Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný signál Wi-fi

Dobrý den,

před pár dny nám namontovali nový internet od UPC 120 Mb/sec ale v některých pokojích je slabý signál. Tak jsem tento router tp-link-tew-671br-d235410.htm a připojil ho přes WAN do cisca který jsem dostali od UPC. problém je ten že signál vysílají oba dva routery a na signál z toho TP-linku se nedá připojit. Je to omezené připojení s tím žlutým trojúhelníkem. Nevíte co s tím.

zapojení 2 routerů za sebou: ten druhý prostě zapojíš jako switch, bez wan.
- zjistíš si jakou ip adresu dostáváš od upc routeru
- připojíš se k novému routeru, změníš mu adresu do stejné sítě, třeba na x.x.x.222
- kabelem spojíš lan cisca s lan tplinku
- lan tplinku: zakážeš dhcp, síť teď řídí jen cisco
- na tplinku nastavíš wifi stejně jako cisco: ssid a wpa-key. vysílací kanál posunutý o ~5. zakážeš wps.