Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak najít práci?

Ahoj, můžete mi dát nějaké tipy, kde najít práci/brigádu, pro studenta s možností dalšího učení, ze školy umím základ, nejvíce by mi vyhovovalo programovaní Java nebo C# a nebo grafika webu, z počátku bych se klidně "pracoval" zadarmo...
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Ty potřebuješ napřed získat oficiální praxi, o kterou by ses mohl v případě hledání další práce opřít.
Oslovit softwarové firmy a požádat o možnost pracovat na nějakou dobu za minimální mzdu - získání praxe.

google, jobs.cz albo .sk, kontakty osobne (rodina, kamosi) alebo v skole (kolegovia, nastenka v skole, atd), pripadne nejake "jobburzy" (ze firmy sa pridu prezentovat a hladaju si buducich ludi apod) organizovane skolou obcas sa vyskytuju apod.
Zavisi co vies, zaklad je dost malo, tazko povedat ci si nejaka firma zobere na triko riziko ze tam urobis nejake bezpecnostne diery alebo buffer overflow alebo co ja viem, zavisi od firmy kontaktuj, pytaj sa. Aktivne. Cim viac kontaktujes tym vyssie je percento mozneho uspechu. Cista statistika (stejne jak pri baleni zien :D)