Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posunutý obraz na monitoru

Zdravím,mám monitor lg flatron E2340S a před týdnem při zapnutí pc se mi obraz posunul o cca 10cm do prava.Snížil jsem rozlišení a vrátil zpět na full hd a bylo to ok.Jenže se to párkrát opakovalo a pak už to nešlo vrátit.Grafiku mám ati 6770,takže mě napadlo že odešla grafika a napojil jsem ho na inegrovanou a to stejné.Mám i starý monitor s rozlišením 1440 na 900 tak jsem ho zapojil na udělal to stejné ale v ovladačích na grafiku to šlo opravit a dobrý jede.Jenže lg nastavit nejde ani v ovladačích ani v menu monitoru.Tak se ptám jesti někdo má zkušenosti s opravou a cenou monitorů a jestli se to vyplatí ho opravit a čím by to mohlo být.Děkuji za rady.

podla toho co pises v dotaze to ale skor vypada na ten kabel (skus s nim kyvat u konektorov ci sa nieco meni) alebo ti nieco rozosiera nastavenia vo Win, moze to byt nejaka tuniaca utilita alebo podobne sracky, preto som pisal skus ciste win a len ovladace chipset+grafika a nic ine

Tak jsem zkusil koncovky a nic,win mám ted nový a jediné co mám tak opera prohlížeč deamond tool na virtualni mechaniku,win rar a total commader,momentálně nic jiného,ten win jsem právě dělal jako poslední záchranu a nic.Zkoušel jsem hledat ovladače na ten monitor ale nenašel i když si myslím že to asi nepomůže protože nic k tomu nemám.Ale zajímavé je že ted mám rozlišení 1680 na 1050 a obraz je tam kde bylo černé pole ale ted zase na každé straně je 3 cm pruh černý.Myslel jsem žýe třeba přestal fungovat kus obrazovky,ale asi ne tak právě tápám.

Dobrý den, chcel by som sa spýtať ako sa dá opraviť to ked mám na obrazovke nastavene 1440x900 rozlíšenie, a ono to ide ormalne len dole u lišty to mám trošku posunuté do hora tak mi tam chýba 1 cm asi to je posunuté proím o pomoc grafiku mám NVIDIA geForce 7300 GS .. prosím velmi o pomoc !! :(