Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nefunguje odchozí pošta u Outlook expres na smtp.seznam.cz

Dobrý den. Nemohu odesílat poštu, používám Outlook expres 6, po pokusu o připojení mně program vyhodí hlášku: Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'pop3.seznam.cz', Server: 'smtp.seznam.cz', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10051, Číslo chyby: 0x800CCC0E
Přitom příchozí pošta funguje, když odešlu poštu ze Seznam-Emailu tak taky odejde, nastavení Outlooku mám podle návodu na netu.
Mám Win XP, SP2,Adaware, Spybot, NOD 32. Prosím o radu. Děkuji.

Server na SmtP si dej poskytovatele připojení, čili např.
pop3.seznam.cz
smtp.mujposkytovatelkasbelovk y.cz
U seznamu ale jde použít i jejich SMTP. To se ale musí zaškrtnout v OE, ve vlastnostech účtu na záložce servery "server vyžaduje ověření".

Ano, nastavení smtp serveru ti musí sdělit tvůj provider. Slušná firma dává tyto údaje automaticky v emailu nebo v papírech, když tě připojuje. Nemáš někde tento údaj? Mohlo by to být něco jako smtp.envinet.cz nebo mail.envinet.cz nebo smtp.enet.cz nebo mail.enet.cz nebo tak něco.

1) vodafon ma svuj smtp jen pro tarify (ani nevim presne jakej - snad smtp.vodafone.cz ci smtp.vodafonemail.cz), predplacena karta ma smulu a je nutno pouzit smtp server nekoho jineho.
Ja pouzivam seznam.cz - vytvoris si na seznamu ucet a ten nakonfigurujes do klienta v PPC (ci jnde) a jako smtp zadas smtp.seznam.cz s autentifikaci (jmeno a heslo k uctu - bez toho to nefunguje)

2) svuj problem jsem vyresil prechodem na jiny klient. Muj dlouho pouzivany nPop mi zacal hlasit pri odesilani chybu "Failed in RSET" a pritom s nastavenim jsem nehybal a postu prijima. Zkusil jsem LCG Profimail a ten funguje, takze uz se v tom vrtat nebudu a budu pouzivat ten profimail.

jak vidím,nejsem sama kdo válčí s poskytovatelem připojení a má problémy s OE.Asi 14 dní co mi tu radili Jak EvaM,tak Kráťa a poslala jsem meil na poskytovaterle,k tomu několik telefonátů a kde nic tu nic strkaj hlavu do písku a vykřikuj ať si někoho seženu,že je to maličkost.Ach jo,kdy se námty služby zlepší