Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chrome portable

Zdravím

Netuší někdo, co se mohlo stát, že z ničeho nic přestal fungovat překlad stránek v Google chrome Portable? Ozkoušena starší i novější verze. Vždy vyleze lišta: Tato stránka je v jazyce a jestli má bát přeložena. Po potvrzení se po chvíli objeví, že byla přeložena, ale nepřeloží se vůbec nic. Tuto funkci jsem hodně využíval. Prosím o radu

Děkuji Vám
Ivoš

Mám portable Chrome Verze 33.0.1750.146 a překladač funguje. Používám pravé tl. myši ve stránce.
Když ti to nebude fungovat, vygoogluj si: nový profil chrome

[17746-gtr-jpg]

Jednoduchá možnost překladu je bookmarkletem, který funguje ve všech prohlížečích (udělej si záložku z následujícího kódu) - použij to jako adresu záložky:

javascript:var%20t=((window.getSelection&&window.getSelection())||(document.getSelection&&document.getSelection())||(document.selection&&document.selection.createRange&&document.selection.createRange().text));var%20e=(document.charset||document.characterSet);if(t!=''){location.href='http://translate.google.cz/translate_t?text='+t+'&hl=cz&langpair=auto|cs&tbb=1&ie='+e;}else{location.href='http://translate.google.cz/translate?u='+escape(location.href)+'&hl=cz&langpair=auto|cs&tbb=1&ie='+e;};