Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CZtorrent

Zdravím, mají ty to stránky zase nějaký výpadek nebo to je jenom u mě?

Vymazané OT príspevky, držte sa prosím témy. (los)
Opäť vymazané OT príspevky, držte sa prosím témy. (los) (karel)

Měsíc po položení dotazu zamčeno, nebylo to založeno kvůli vkládání reklamy. (karel)

Administrátoři píší asi toto

PříspěvekZaslal: 19.srpen 2015, 22:41
Odešel HW...hned dnes byl objednán nový, zítra se to začne dávat dohromady, pak dojde k obnově dat ze zálohy a když půjde vše dle plánu, nejpozději o víkendu by měl být CZT opět v provozu.

Prosím o trpělivost, na všem se usilovně pracuje.
_________________
Administrátor CZTorrent

Podle toho, kolik vybrali taky nakoupili, třeba vzali nějaký bazarovky, bůh ví. Testovi to ale mělo bejt jasný, že vybere prd, když 90% uživatelů neumí ani seedovat, natož něco přispět na provoz :P
A přiznejme si, nikdo je nehoní, protože je těžko bude někdo žalovat, že si zaplatil účet a teď si nemůže stahovat warez :D

pětanlkfifjjg, ty sa zjavne nevyznas... Ak im tam odisiel HDD, to nieje vobec trivialna zalezitost ze das to tam a jede. A na serveroch odchadzaju disky dost casto, hlavne pri vysokych zatazeniach. Asi nemali raidove pole,... Mne tiez raz odisiel cely mirror raid (2 HDD) (1 skor, ale nedostal som notifikacie) a neostavalo nic ine, nez nabootovat z CD a cez IPMI zachranovat data. Potom vsetko na novo instalovat, kompilovat a nastavovat cez prikazovy riadok v linuxe - ten kto to pozna, ze to neni robota na 2 hodiny.

prosím tě co to plácáš jestliže provozuju takto velkej tracker s 10000 a více uživatelů nemůžu si dovolit takovou bláhovost co tvrdíš ....tam jsou zálohy jsou denně....v období kdy byla sbírka na novej HW odešel disk a tracker pár hodim nefungoval než to mrskam dal do hromady aby to jelo tak že dostaneš aspon na stránku..tady jde evidenntně o to že se něco děja a není to HW..kapišto....co ti budu popisovat jedinej mrskam to dává celé dohromady bud je na dovolené nebo se něco děje..nic jiného v tom není...to že klokan někde napsal že se řeší problém s HW to je jenom náplast na to bolítko...už tomu rozumíš jo...

'nemuzu dovolit takovou blahovost'... Tu vypravas, ako keby cztorrent bola nejaka banka alebo nieco super dolezite bez coho by svet nefungoval.. Ale ano, za predpokladu ze mali zalohy, tak za normalnych okolnosti to dlhsie ako 2 dni trvat nemoze, je v tom urcite nieco ine... Inak zaujimave je, ze v rovnakom case vypadol aj jeden z najvacsich polskych privatnych trackerov: polishsource.cz a vypadok trva stale... Oni tam ale aspon maju ze aktualizacia...

Nechci ti sahat do svědomí, ale naráz oba disky nikdy neodejdou. Ovšem když padne jeden, musí se o tom správce dozvědět a reagovat na to, tedy ten vadný za provozu vyměnit.
Většinou na to nikdo nereaguje a až odejde i ten druhý disk u zrcadleného pole (RAID 1) tak naráz je problém.

toto maju na fb stranke..ktora je nova "czTorrent -2015"..Odešel HW...hned dnes byl objednán nový, zítra se to začne dávat dohromady, pak dojde k obnově dat ze zálohy a když půjde vše dle plánu, nejpozději o víkendu by měl být CZT opět v provozu. Prosím o trpělivost, na všem se usilovně pracuje. _________________ Administrátor CZTorrent

Rok co rok stejná pohádka. Na pár dní se vyhodí HW ze zásuvky, aby vyluxovali prach. Pak se jakože mimochodem veřejně sdělí, že vyhořel HW. Týden, dva se to nechá bublat a pak se HW znovu nahodí. No a aktivisti mezi uživateli neváhají a začnou vybízet k finanční podpoře serveru, aby "chudáci owneři nemuseli trakař sponzorovat z vlastní kapsy". Vybere se pár korun a Těsto si koupí novou "koloběžku". Nebo Vám snad nepřijde divný, že je ročně potřeba koupit nový HW? Nebuďte naivní...

Klídek!běžte ven..:-) Zjeďte si do švícar,To půjde:-)Týden to nevdržíte,nadáváte si tu jak děti,ironie,sarkasmus,pomstychtivost a kdo ví co ještě srší z těch odpovědí co tu vedete,to máte tolik času?jak děcka...(čekám hate,trolly ták se ukažte)

Pohodu a trpělivost všem normálním co nebudou reagovat:-)

Tak už to jede bez problémů, můžete sosat bez problémů...

Vysvětlení: Asi jste si všimli, že došlo k delšímu výpadku, který byl způsoben selháním HW a výpadkem diskových polí. Přišli jsme o všechna data a obnovili jsme je ze záloh, ale bohužel část záloh byla zasažena také.

Asi jste si všimli, že došlo k delšímu výpadku, který byl způsoben selháním HW a výpadkem diskových polí. Přišli jsme o všechna data a obnovili jsme je ze záloh, ale bohužel část záloh byla zasažena také. Všichni uživatelé mají nyní aktivovaný/prodloužený účet o 14 dní.

O co jsme tedy přišli a co s tím:

1) 32 189 z 120 037 (26.8%) torrent souborů

Na stránce upload-lost-torrent je možnost zpětně nahrát ztracené torrent soubory. Za každý takto nahraný soubor získá ten, kdo ho nahrál, 5000 SB. Nemusíte být vlastníci těchto torrentů. Platí, že kdo dřív přijde, ...

Jestli je váš nebo jakýkoliv jiný torrent ztracený zjistíte snadno - zkusíte ho odsud stáhnout a v případě, že ho systém nenalezne, vyzve vás k jeho nahrání.

2) 60 642 z 409 749 (14.8%) obrázků

Pokud máte nějaký torrent, kde chybí obrázky a vy je máte k dispozici, nahrajte je a kontaktujte moderátory, prosím.

3) všechna nastavení uživatelských profilů včetně podpisů

Každý uživatel by si měl zkontrolovat svůj profil a případně upravit do požadované podoby.

Nevíte nějakej kontakt na někoho kdo z nich nekašle na uživatele? Jsem si kvůli přeinstalování OS nechal poslat nové heslo, ale nevšiml jsem si že emailová schránka, přes kterou jsem na cztorrentu registrovanej a kdysi jsem jí přestal používat, tak zanikla a nové heslo se teda resetlo a poslalo na neexistující mail. Na stránkách se na forum bez přihlášení dostat nedá a když jsem jim psal na FB, tak žádná odpověď.Naseedováno na profilu mám na pár týdnů a nerad bych o to přišel, ale nevím jak změnit heslo nebo email, kam by se poslalo nové heslo.

Díky