Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobití kreditu přes internet?

Zajímá mne zda také někdo využíváte možnosti dobíjení kreditu na stránce: ...Já již delší dobu nemohu tuto službu využívat. Stále mi po zadání tel.č. a částky po odkliknutí zaplatit naskočí zpráva: Platba byla zamítnuta Vaší bankou. Kredit nebude navýšen. Kontaktujte prosím Vaši banku. Volal jsem do banky, vše mám správně nastavené tak nevím kde je zakopanej pes, případně poraďte kam se obrátit. Napadá mě zda není ještě jiná možnost kde lze přes internet dobít kredit,ale krom výše uvedené adresy jsem nic nezjistil

MBANK UMÍ DOBÍT KREDIT U 02, SÁM JSEM TO DĚLAL SNAD TISÍCKRÁT.

Problém bude asi v tom, že nemáš povolený limit platby přes kartu. Nebo ho máš nižší než se snažíš zaplatit.

Zvyš si ho v nastavení karty.

Pak normálně postupuj podle pokynů na stránce o2.

JAK NA TO:

http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/info/kar ty/zmena-limitu-karty.html

Jde o platbu na internetu.

Po provedení platby doporučuji nastavit limit opět na 0 a před každou další si ho nastavit znovu (z bezpečnostních důvodů).

Snažím se dopídit co vězí za nemožností dobít kredit na stránce O2 jak píši výše. Poněvadž z mé strany ani mé banky nic nebrání dobití, domnívám se, že číslo SIM karty bylo převedeno (více jak před půl rokem) od O2 k operátorovi Blesk Mobilu. To bude asi důvodem. Rád bych si to potvrdil, proto uvítám názory majitelů předplacených SIM karet, kteří nemají problém s dobíjením u O2, jakého májí konkrétního mobilního operátora ???

Ano, Blesk Mobil je virtuální operátor a pracuje v síti O2. Nakonec pokud lze dobít kredit v bankomatu, musím zvolit volbu O2, tak by to mělo být i při rychlém dobíjení na internetových stránkách. Zajímají mne Ti uživatelé, kteří dobíjí na str. O2 jakého používají operátora a ne hloupé otázky aniž by uvedli dotyční sami svého operátora.
Děkuji za pochopení.

Máš pravdu.

Můžeš si to přečíst na jejich úžasných stránkách, které nic nezobrazují : jak-dobit.

Dále jsem našel článek: http://www.cnews.cz/uz-nemusite-do-trafiky-bleskmo bil-lze-dobit-online-nebo-bankomatem

Kromě toho můžete kredit dobít i pomocí platební karty na stránkách o2.cz/onlinedobijeni. Minimální částka je 200 Kč. Operátor nám dále potvrdil, že už brzy zpřístupní také funkci Premium SMS (pravděpodobně od května).

Dále: http://bleskmobil.blesk.cz/clanek/ostatni-bleskmob il-podpora-otazky-a-odpovedi/184921/otazky-a-odpov edi v KDE A JAK MOHU KREDIT DOBÍT? Platební kartou na stránkách onlinedobijeni.

Naposledy říkám že je problém v nastavení karty, setkal jsem se stejnou hláškou, protože to také používám.

Pochybuji o tom že jim to nefunguje.

Nechápu proč žádáš o radu, když ji nejsi schopen akceptovat.

řešení máš výše.

Pokud nejsi schopen scrool up, napíšu to znovu a naposledy.

MBANK UMÍ DOBÍT KREDIT U 02, SÁM JSEM TO DĚLAL SNAD TISÍCKRÁT.

Problém bude asi v tom, že nemáš povolený limit platby přes kartu. Nebo ho máš nižší než se snažíš zaplatit.

Zvyš si ho v nastavení karty.

Pak normálně postupuj podle pokynů na stránce o2.

JAK NA TO:

http://www.mbank.cz/informace-k-produktum/info/kar ty/zmena-limitu-karty.html

Jde o platbu na internetu.

Po provedení platby doporučuji nastavit limit opět na 0 a před každou další si ho nastavit znovu (z bezpečnostních důvodů).

Neznam jako jedinneho u nas operatora O2, presto neverim, ze to jsou takovy amateri, ze kdyz ti napisou

Platba byla zamítnuta Vaší bankou. Kredit nebude navýšen. Kontaktujte prosím Vaši banku.

ze je ta hlaska nesmyslna a ze problem je u nich. Takze pravdepodobne je problem v tve bance a uplne nejpravdepodobnejsi moznost je, ze nemas nastaven limit pro internetove platby.

Takze mas nastaven limit pro internetove platby? A zkousel jsi to z obou tech bank, ktere jsi psal, ze mas ucet?

aby jsi věřil.že mám limit nastaven správně(pro dobití 500Kč) přikládám přílohu

OK :-D

Edit: mezitim jsi dodal prilohy, OK.

dobre, predpokladejme, ze to mas nastavene spravne. zkousel jsi dobit pres platebni kartu mbanky i airbanky? pokud to u obou neslo, kontaktoval jsi podporu v bance? (u mbanky bych veril vsemu, ale u airbanky se mi nezda, ze by mohl byt problem nebo ze by ho nevyresili.)

Edit: Co Airbanka? Zkousel jsi to pres ne taky? Zkus to. Pripadne teda zkus u mbanky zvednout limit treba na 550,- pokud chces dobit za 500,-.

To co píšeš abych vyzkoušel mám za sebou, zádrhel je někde jinde. Jak jsem psal výše, změním banku, která mnou požadovanou službu akceptuje a jsem vysmátý. Tady se stejně nic nevyřeší, každý si myslí,že má pravdu. Po dotazu u O2 jsem zjistil,že číslo které potřebuji dobít nemají v databázi. Zmínil jsem se o přenosu čísla od O2 k Blesk Mobilu a byl jsem odkázán na jejich operátora, poté se již odmítl dál se mnou bavit. Takže se uklidněte a toto vlákno uzavřeme.

Tak jo, jak jsem uz psal, O2 neznam, co jsem slysel, tak mi stacilo, ale ze jsou to az takovy amateri bych proste neveril, ale asi budou.

Resil jsi to teda s Blesk Mobilem a co ti rekli?

Chapu, ze te to uz nebavi, ale treba to pomuze i dalsim lidem, nepriklad v rozhodnuti k takovym amaterum nechodit. Mam T-Mobile jedno cislo, MOBIL.CZ druhe cislo, spokojene dobijim online platebni kartou (od AirBank) a v zivote nebyl problem. Nechces teda misto banky zmenit operatora?

Jsi další,který zdělil své operátory.:!:(Díky) Když už jsi zdělil "A" uvítal bych i "B". Dobijiš online platebni kartou (od AirBank), ale nepíšeš jak a kde:?: Pro tvoji informaci do blesk mobilu jsem nevolal a bude u něho asi končit(jedná se o manželčin kredit). Jsou operátoři s levnějšími tarify. Zároveň si zřizuji online účet u další banky s možností dobíjení kreditu na webu, abych nemusel běhat a pídit se kde mi umožní dobití kreditu. Včera jsem příšel k bankomatu, na displeji se omlouvají s tech.důvodu mimo provoz. Takže co bych neudělal pro své pohodlí domova, už jsem v důchodu a chodit mě nebaví, ani nemůžu ze zdravotních důvodů.:-D:beer:

T-Mobile ma na svem webu moznost online dobiti stejne jako to ma O2. Logicky na webu T-Mobile dobijim T-Mobile cislo a na webu MOBIL.CZ dobijim cislo od nich. Kazdy operator si dobijeni resi na svem webu, vyjimkou je jen to O2, kde krome O2 muzes dobijet i preprodejce sluzeb od O2 - BleskMobil.

Dobijim klasicky online platebni kartou stejne jako to chces ty. Dobijeni kreditu pres bankovni aplikaci (z tveho uctu) je nadstandardni sluzba, kterou poskytuje jen nekolik malo bank, ktere maji s tim danym mobilnim operatorem smlouvu. Takze pokud zmenis mobilniho operatora je mozne ze jineho banka zrovna nabizet nemusi a tudiz si delat dalsi ucet v bance jen kvuli tomuto je docela zbytecne.

Doporucil bych ti jako prvni vec, kterou bych na tvem miste udelal, je volat na podporu tveho operatora (BleskMobil) a doresit situaci s nim. Pokud by situaci doresit neslo, tak jednoznacne zmenit mobilniho operatora, dobijeni kreditu online platebni kartou je trivialni sluzba, kterou snad kazdy mobilni operator nabizi a mela by fungovat spolehlive tak jako funguje u tech dvou mych mobilnich operatoru. To je totiz duvod, proc jsme ti tu neverili a nikdo ti na tvuj dotaz neodpovedel, nebot resis neco, co vsem funguje spolehlive a nikdo tvemu problemu proste nemohl uverit. Opravdu volej na BleskMobil a pokud nic, jdi jinam.

Jinak chodit k bankomatu je snad i v dnesni dobe zbytecne, temer vsude se da platit kartou primo, dneska mas ty bezkontaktni, takze se to nemusi ani nikam strkat, maximalne trafiky bohuzel jeste casto karty neumi, tak snad tam je jeste potreba hotovost. :-/

Tak jsem Tě poslechl spojil se s Blesk Mobilem. Byl jsem odkázán na mBank, kde jsem se dozvěděl, že mám opět nastavení v pořádku. Při zadávání platby muselo dojít k chybě, takže brána nepovolila platbu a odkázala mne na banku. Brána však zůstane 24 hod. uzavřená proto i když jsem se snažil opětně nesčetněkrát o dobití neměl jsem šanci. Po této informaci(o 24hod.blokaci) jsem zkusil dobití na stránkách O2, funguje to. Kdyby mně operátorka mLinky, mBanky při prvním dotazu upozornila na tuto 24hod.blokaci nemuselo dojít k sáhodlouhému zjišťování příčiny. Takže tam kde je člověk je chyba.:!::))

Takze chyba na strane mBanky?

Jsi predtim psal, ze mas i AirBank, jsi mel zkusit je teda.

Takze nakonec jsou amateri v mBance, to me neprekvapuje, byl jsem u nich, ale sluzby se tak zhorsily, ze jsem ucet zrusil a otevrel novy prave v AirBank.

Zkoušel jsem to také, pravděpodobně byla brána zablokovana pro dobití toho samého čísla. Chyba byla asi u mne při zadávaní nabití karty, ale zpětně si to nevybavuji.Co se týče mBank chodí nám tam důchod tak využíváme s manželkou jen mKonto, platby kartou a sipo, atp. Na úspory máme jiné banky, kde se peníze trochu zúročí.

Mám naprosto stejný problém a díky tobě už vím, co tedy s tím. Díky, díky, díky!! :D První pokus jsem opsala špatně číslo z platební karty a proto se to tedy na 24 hod bloklo,aha?! To je teda debilita.. :D To by mě tedy nenapadlo. :D Příště si alespoň dám větší pozor.. :D