Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno obrácená obrazovka

Dobrý den,
prosím o pomoc na monitoru se nám z ničeho nic obrátilo zobrazení vzhůru nohama, nelze žádným způsobem otočit zpět, nyní jsme byli nuceni si obrátit monitor, abychom mohli s PC pracovat.
Poraďte mi jak dát vše do pořádku
děkuji
Jana

Zkuste připojit jiný monitor, jestli to bude stejné. Kurzor myši reaguje normálně nebo také obráceně? Není to projev nějakého vira?

BTW: Kdysi jsem přišel do práce, zapnul počítač a obraz byl také obrácený - dobrý přítel mi nainstaloval prográmek co tohle uměl udělat. Tak stačilo prográmek odinstalovat. Ale to bylo ještě v MS DOSu.

Nechápu jedno: BFU zjistí, že se obraz natáčí kombinací kláves Ctrl-Alt-šipka. A toho, s odpuštěním, hňupa nanapadne vyzkoušet všechny kombinace pouhých 4 šipek a čeká, až mu někdo napíše, že má zkusit šipku nahoru (nebo dolů). Ten nedostatek schopnosti něco zkusit nechápu...

chvala bohu za klavesove skratky..pes mi prave labami stupil na klavesnicu a stalo sa mmi presne toto..otocila sa mi obrazovka o 90° dolava..ale pochopila som ze ked sa to mmojmu psovi podarilo za sekundu otocit bez toho aby mal programatorske schopnosti, nebude take tazke otocit to naspat..trvalo mi najst tu skratku dlhsie ako jemu ale dakujem vasej diskusii, ktora mi v tom pomohla :)