Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno domovská stránka - nejde to nastavit na seznam.cz

1)proč mi nejde nastavit domovská stránka(seznam.cz) v ovladacích panelech-možnosti internetu? Mám originální win 7 home a notebook Hp starý 3 měsíce, nejde to nastavit v těch možnostech internetu a pole -použít aktuální, nejde na něj kliknout, je vidět nevýrazně, ale nelze na něj kliknout, ani přímo na stránkách seznamu-nastavit jako domovskou stránku.
2) když jsem si na instaloval program a tube catcher, tak mi při instalaci, instaloval - ask.com, jako domovskou stránku, a nemůžu se toho zbavit, ať už jsem zkoušel ho odinstalovat, přes ovládaci panely, nebo normálně odstranit z lišt. nuestále tam je, jak se ho zbavit? dík za pomoc.
Změna předmětu, původně: domovská stránka (LaKr) (Kráťa)

když jsem si na instaloval program a tube catcher, tak mi při instalaci, instaloval - ask.com, jako domovskou stránku, a nemůžu se toho zbavit,

tak to ask svinstvo zakaž(možnosti internetu, správa doplňků nebo tak podobně), odinstaluj a zkus to s tou domovskou stránkou znova.
Příště čti, co ti to při instalaci nabízí.

tak ta aplikace vůbec nepomohla, pořád mi tam naskakuje ask.com i po restartu notebooku, a jak píšeš -Díval ses do about:config, co tam je nastaveno jako homepage?
To zkoušíš nastavovat v Možnosti internetu homepage pro Firefox?
, tak to nevím jak na to, tak daleko mé znalosti nesahají.

tak jsem to našel, a je tam toto-
browser.startup.homepage;eu.ask.com
browser.startup.homepage_override.mstone;rv:1.9.2. 8
pref.browser.homepage.disable_button.bookmark_page ;false
pref.browser.homepage.disable_button.current_page; false
startup.homepage_override_url;http://www.mozilla.com/%LOCALE%/%APP%/%VERSION%/wh atsnew/
startup.homepage_welcome_url;http://www.mozilla.com/%LOCALE%/%APP%/%VERSION%/fi rstrun/

jo seš sice velmi vtipnej, ale zase tak chytrej taky nebudeš... ten kdo neumí číst nebudu já, ale někdo jinej. Jasně jsem psal že mi nic nepomáhá (myšleno nic z navrhovaných řešení této diskuse) - a to vč. tvojich "rad" Tak se hoď do klidu a pokud pomoct nechceš tak si tyhle "rádoby chytrácký kecy nech pro někoho koho tyto srance a urážky baví číst...)