Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukládání souborů

Zdravím, pár dní nevím proč mě nefunguje ve win7 klasický způsob ukládání. Klasický v tom, že pokud ukládám, řekneme txt do určité složky, kde již nějaký txt je, tak v tom okně ukládání ho nevidím, nevidím tam vlastně vůbec nic.
Ale zatímco třeba v externím programu irfanview ukládám třeba png obrázek, tyto nahledy v prípadě stejných typu souborů normálně fungují.
Neváte, kde se dá ve win nastavit, aby to opět fungovalo jak má ?
Předem díky...

Z jakeho programu ukladas ten txt? Mas tam dole navolene ze subor typu txt? (ma na to ten tvoj program vobec nastavenie?). "Klasicky sposob" neni nemenny ale zavisi od toho co tam je naklikane a jake atributy tomu nastavil program z ktoreho to okno vyskocilo.

P.S. a vypni si skryvanie pripon nech vieme ci mas fakt subor neco.txt, a nie neco.txt.doc

jde o jakekoli ukladani, treba klasicky poznamkovy blok ve WIN co je. Dam ulozit a v tom podokne ukladani nefunguje jakykolik nahled slozek a souboru.
Pri tukani na levou spodni moznost zobrazit a skryt slozky, kde by mela byt moznost potom zapinat a vypinat navig panel taky neni...

Restartovano mam.
No prave ze skryvani a zobraovani tech nahledu nejevi rozdil, vse je uplne stejne. Pri otevirani me funguje vse jak ma, mas tam sezareni strednich ikon, nahled jednotlivych souboru, otevres ten txt a chces ho ulozit do te same slozky mezi dalsi txt a mas to ciste nepruhledne okno, kde i po preklikavani zobrazeni /sezareni slozek a souboru nic neni...

typ "webová stránka kompletní" by mohla být .html stránka s pomocným adresářem pro webový obsah. viděl bys to kdyby ti windows zobrazovaly celé názvy souborů (ms to má default vypnuté, ačkoli jde o bezpečnostní chybu).
v tomto nastavení se ti .txt soubory nenabídnou.
jsi si jist že máš nastaveno o čem mm mluví, když ti píše "zrušit skrývání přípon souborů"?