Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email - nejde se přihlásit

zdravim,vcera se mi neslo prihlasit na icq,email a pak mi me pridej nejakej .... ze mi ho hackl neda se neco stim delat? aspon stim emailem mam tam vsechny dulozity vecy aukro prodeje atd navic sem tam ted kupoval pc,a nemuzu se ozvat o ten pc protoze se memuzu prihlasit na email muj, neda se stim neco delat? a heslo sem mel tezke.. treba napsat na seznam.cz aby to nejak vyresily nebo neco proste se tam potrebuju nutne dostat a kontrolni otazku neznam, email jsem registroval pred 3 rokmy
Změna předmětu, původně: email
Změna kategorie, původně: IT novinky (karel)

Dvě řešení:
1/buďto si to hacknout spět :-),/nechci tě podceňovat, ale myslím, žev to asi nesvedeš/
2/nebo napsat na podporu.
Ale nevím, jak ti uvěří, že jsi pravý majitel/kontrolní odpovědi neznáš/...i když IP,pod kterou jsi se dříve stále přihlašoval,by mohla být dostatečným důkazem/logujou si to/.... a na to bych si vsadil.

podporu na tvojom email serveri. seznam alebo kde mas ten email. Kontakt bude urcite niekde na ich stranke.

hackerovi mozes napisat ze ak do 3minut nevymackne heslo ze podavas trestne oznamenie na policii a vb sucastnosti je take nieco uz myslim trestny cin s basou nepodmienecne vela rokov. Ked nesklapne tak by som na tu policiu fakt siel a to oznamenie podal. Az mu zaklepe na dvbvere prokurator a zabavi mu PC a predvedie na vysluch tak ho smiech prejde.

V prvom rade by si sa mal ale uistit ze nerobis nieco blbo ty, t.j. skusit sa prihlasit na inom PC (aby sa vylucil problem v tvojom PC napr. vypnute cookies v prehliadaci, nejaky super antivir co vsetko blokuje, apod), usitit sa ze pises heslo so spravne prepnutou klavesnicou vo Win (t.j. ceskej a nie anglickej apod ktora ma prehodene Y a Z a nema hacky+carky apod) a mal by si pockat aspon do zajtra ptz seznam je zdarma a sa zvykne srat obcas.

nechovam se jako i...t

To je věc názoru. Kontaktovat podporu na Seznamu nezvládneš, co třeba zkusit jiný prohlížeč, vymazat cookies a zkontrolovat, zda je povoleno jejich ukládání, smazat dočasné soubory internetu, zkusit se přihlásit přes mailového klienta nebo z jiného PC? Nick neudržíš, nestalo se něco podobného s heslem?

A mozes tomu chechtovi aj poslat pozdrav s copypastnutym paragrafom a oznamom ze podavas trestne oznamenie na neho

§ 257a
Poškodenie a zneužitie záznamu na nosiči informácií
(1) Kto v úmysle spôsobiť inému škodu alebo inú ujmu alebo zadovážiť sebe alebo inému neoprávnený prospech získa prístup k nosiču informácií a
a) také informácie neoprávnene použije,
b) informácie zničí, poškodí alebo urobí neupotrebiteľnými, alebo
c) urobí zásah do technického alebo programového vybavenia počítača, potresce sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky alebo zákazom činnosti alebo peňažným trestom alebo prepadnutím veci.

(2) Odňatím slobody na jeden rok až päť rokov sa páchateľ potresce,
a) ak spácha čin uvedený v odseku 1 ako člen organizovanej skupiny, alebo
b) ak spôsobí takým činom značnú škodu alebo ak získa sebe alebo inému značný prospech.
(3) Odňatím slobody na dva roky až osem rokov sa páchateľ potresce, ak spôsobí činom uvedeným v odseku 1 škodu veľkého rozsahu alebo ak získa sebe alebo inému prospech veľkého rozsahu.
PRAMEŇ: zákon 140/1961 Zb. Trestný zákon v znení neskorších predpisov

Navyse zaznam v registri trestov = nemoznost pracovat v statnej sluzbe a mozno aj podnikat a problem sa zamestnat. Tak nech si to 5x rozmysli.