Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřeboval bych poradit z PHP

Dobrý den
nevím jak to přesně popsat ale pokusím se

potřeboval bych vědět jestli by mě někdo neporadil

jak např. z formuláře který je v neco.eu/adm/neco.php dostat vzkaz do druhé stránky (že někdo něco napíše do formuláře nějaký vzkaz a pak dá odeslat)

a ono se to pak objeví na té druhé stránce v neco.eu/index.php

díky za každou odpověď :)

tam kde to budes ukladat pouzijes neco jako

mysql_query("INSERT INTO moje_tabulka (sloupec_1,sloupec_2,...) VALUES ('hodnota_1','hodnota_2',...);");

a tam kde to budes chtit vypsat pouzijes neco jako

$c = mysql_query("SELECT * FROM moje_tabulka;");
$sloupce = mysql_fetch_array($c);

zjevně v tom druhém příkladě bude chybka co se týče návratových hodnot z funkcí (využívám dibi a tak čisté php fce pro SQL už skoro neznám)

Nebo např. hodnoty z formuláře uložíš do url s odkazem na druhou stránku, kde si je pak stáhneš přes $_GET['hodnota'] a načteš, použiješ, uložíš, co chceš...