Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace pro Android na převod řeči na text

Ahoj, už jsem se sice ptal na jiném fóru, ale tam nevědí. K věci :
Nevíte prosím o nějaké šikovné aplikaci pokud možno v české lokalizaci na převod řeči na textový formát. Upozorňuji, že to nemám na sms. Něco jako diktafon, ale s následným převodem na text. Potřebuji to kvůli fotbalovým zápasům.
Příklad: během utkání si tou aplikací udělám hlasový záznam různých akcí a na konci utkání si ten nahraný zvukový soubor převedu na text. formát, který následně edituju na naše fotbalové stránky.
Prostě jsem línej jako prase si v průběhu zápasu dělat poznámky na papír a po zápase ještě vymýšlet článek.
foun mám HTC Sensation, děkuji

Kluci díky. Jde o to, že potřebuji, aby to umělo hlavně to, že když hlasový záznam na chvíli pozastavím tak aby se to třeba uložilo a pak po nějaké zajímavé akci abych mohl zase pokračovat v hlas. záznamu v již tom rozdělaném souboru. Abych na konci utkání měl jeden záznam, který pak tou danou aplikací převedl, nebo tedy zpracoval v počítači jak píše shark.jd .
děkuji