Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V Google Chrome se nenačte nastavená domovská stránka ale jiná.

Při otevření Chrome se nenačte nastavená domovská stránka (www.seznam.cz) ale nějaká turecká https:// haberbank.xyz. Začalo to v posledních dnech. Jak se této turecké stránky zbavit? Provedl jsem všechna mořná čištění ale nic nepomohlo. (Jde o PC, Windows 10, Chrome aktuální, Verze 90.0.4430.93 (Oficiální sestavení) (64bitový).

Rozhodně neuškodí počítač projet alespoň online verzí ESET antiviru (zdarma)

Osdtranit všechny odkazy na Chrome (totéž platí pro Edge) z plochy i z hlavního panelu
Při zavolání Chrome či Edge z nabídky Start je již vše OK
Odkazy jsou totiž upraveny pro volání prohlížeče se zadanou stránkou