Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instagram & Discord logins

Dobrý deň, stratil som telefón a tým som stratil aj kódy z Google Authenticator aplikácie pre prihlasovanie sa do Instagram a Discord účtu, navyše heslo od Discordu účtu som zabudol a pri resetovaní hesla píše kód práve z 2FA, je ešte šanca dostať sa do týchto účtov späť? Na PC som do nich nebol prihlásený, ďakujem sa odpovede

Jednoduše. Na nový telefon si nainstaluješ google autentifikator a ze zalohy naskenuješ čárový kód, který sis při nastavení 2F autentizace do autentifikátoru vyexportoval.
Pokud jej nemáš, pak kontaktovat podporu obou služeb a zkusit je přesvědčit, že nehodláš účty ukrást (tím tě neobvňuju, pouze objasňuji pohled podpory)