Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viete poradit internet ?

Ahojte
Môj internet je veľmi nestabilný , ak si chcem občas zahrať nejakú hru Ping mám od 200 do 800 čiže katastrofa
Môj poskytovateľ tento problém nevie vyriešiť : ) viete poradit nejaký spoľahlivý internet ?
Pozeral som od o2 internet vzduchom , ale neviem či je dobrý : )
Bývam v Trakoviciach
Ďakujem za rady

Nevieme.
Spytaj sa susedov.
O2 internet vzduchom je dobry tam, kde nemaju pretazene vysielace. Ci je u vas pretazeny vysielac sa nedozvies a keby aj nebol nitko ti nezaruci, ze to tak nebude o pol roka.
Priklad...zakaznik sa pripojil na novy O2 vysielac a asi rok mu to chodilo k 200Mb/s. Po cca roku a pol dosahoval rychlosti len 30-40Mb/s z dovodu postupenho naberania zakaznikov zo strany O2.
Najlepsia moznost je kabel, druha najlepsia referencie od niekoho z dediny.