Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze získat přístup k síti- Google Chrome

Prosím moc o radu,nedávno sem si pořídila nový počítač, prvních pár dní mi šlapal google chrome jak má, potom mi začlo vyskakovat občas: Nelze získat přístup k síti.Připojení k hostiteli .... bylo přerušeno,protože došlo ke změně síťového připojení. Zde je pár návrhů : Znovu načíst tuto stránku později. Zkontrolujte připojení k internetu.Restartujte všechny směrovače, modemy či jiná sí´tová zařízení která používáte. Chyba 21(net:ERR_NETWORK_CHANGED): Byla zjištěna změna sítě :) prosím za radu, děkuji.

Zajímavá je tam ta hláška: "Byla zjištěna změna sítě". Buď ti tu změnu udělal nějaký "hodný" software, nebo nehodný virus/trojan. Zkus SuperAntispyware. Nenapsala jsi, jakým způsobem jsi připojená k internetu (mizerný router, mizernější provider)?

PS: Já to vlastně těm Facekúkovcům přeju. :-)