Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se Vám líbí nová Opera 15 ?

Zdravím, tak jak se Vám líbí? (pokud někdo používá) Za mě jí musím dát oproti staré verzi několik plusů za naprosto viditelné zlepšení výkonu a rychlosti procházení webu.

Při té příležitosti bych se rád zeptal, jestli lze někde nastavit tzv. "jemné rolování", aby se stránky při pohybu kolečkem myši pohybovaly plynule a né po skocích. Je mi to nepříjemné na oči. Děkuji.

Nelibi, zustavam u Opery 12.16, na mobilu uz jsem ji ted na novej vubec neinstaloval, definitivne jsem presel na Dolphin Browser a jako zalohu a na ozkouseni jsem nahodil mobilni Firefox, ale musim rici velke zklamani.

To je tedy paskvil. Panel po straně mi nešel nijak zobrazit, nastavit tlačítka v liště rovněž ne, vyhledávátko vedle adresního řádku neexistuje, tady v poradně mi nešlo psát (pouze blikal kurzor a nic, stahovalo se kamsi do D & S, aniž by se to zeptalo, blokované reklamy se mi začaly zobrazovat...
Praktiky toho spyware Google Chrome. Na notebooku jsem to měl asi 25 minut.

Páči sa mi, že technologicky dobehla dobu. Nepáči sa mi, že je to zatiaľ len "zmrzačený Chrome". Niektoré časti má síce spravené lepšie ako Chrome, ale kým nie je build pre Linux, tak je pre mňa stále nezaujímavá.

Čo sa týka plynulého skrolovania, tak v Chrome to je v chrome://flags pod názvom Plynulý posun (Smooth Scrolling). Možno to bude tak aj v Opere 15, ale nie som si istý.