Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se Vám líbí nová Opera 15 ?

Zdravím, tak jak se Vám líbí? (pokud někdo používá) Za mě jí musím dát oproti staré verzi několik plusů za naprosto viditelné zlepšení výkonu a rychlosti procházení webu.

Při té příležitosti bych se rád zeptal, jestli lze někde nastavit tzv. "jemné rolování", aby se stránky při pohybu kolečkem myši pohybovaly plynule a né po skocích. Je mi to nepříjemné na oči. Děkuji.

Opera 17

Ale tak uz maji taky cislovani ala Chrome a Firefox?

V Opere 1286 pry uz bude funkcni vsechno, ale tak mozna lepe pouzivat Firefox, pry uz Firefox 979 bude docela obstojne fungovat a dokonce Chrome 974 pry uz nebude mit slidici funkce.