Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ram problém

Ahoj mám velý problém s ram pamětí mam 4 gigovou ramku a použi va se z toho asi cca 45%
Viz. obrázky
v-lro7xxgf.png
Ram a operační system je win7
v-9592wq9p.png
Využití ve spravci uloh
v-0goc5hy.png
zde jsem vyfotil miniaplikaci když v pc nic nebylo spuštěné co by zabíralo tolik procesu
v-wms9g2s3.png
zde je procesor žádný problem s ním není.. :D

Jestli jste mi ochotní pomoct budu rád nevím čím to muže byt že ta ramka tak stávkuje díky ...
Zmena kategórie, pôvodne: Pripomienky (los)

V karte SPD prepinaj tie Slot-y na dalsie, je tam uvedeny aj druhy slot s 2GB?

V BIOSe to vypisuje co ohladom RAM detekovanej? Ta RAM bude mozno vadna a neprejde cez BIOS test ta druha 2GB. Jake mas WIndows presne? (nemas nahodou Starter edition?) Uz si pozeral v start spustit: msconfig ze ci nemas tam kdesi zaskrtnute obmedzit RAM na 2 alebo 1,5GB?

Idealne je ak skusis memtest86+ alebo goldmemory.cz (obe sa vypaluju na CD na nabootuje sa z CD)

Tak je ta RAM asi vadna (predpokladam ze mas 2x2GB a jeden je vadny alebo povytiahnuty apod), alebo mas posahane nastavenie v msconfig. Na test si mozes obnovit notebook resp. Win na vyrobny stav, mackanim spravnej klavesy pri starte, viz navod.
Ci je vadna vidiet aj pri vypisoch BIOSu alebo v BIOSe samotnom, mnozstvo instalovanej RAM.