Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto OT: autonehoda - řešit přes asistenci??

Ahoj,

moc se omlouvám za velké OT, ale potřebuji poradit a sem chodí nejvíce lidí.
Dnes mi do zaparkovaného auta najel Vietnamec s dodávkou. Svoji vinu přiznal, vyplnili jsme formulář. Kolem jela asistenční služba a1assistance a nabídla mi pomoc.
Nabízejí mi, že mi zapůjčí auto, vyřeší opravu (že se nemusím bát akontace, vzhledem k tomu, že můj vůz je r.v. 2000) a nic nebudu platit.
Kooperativa, u které je viník pojištěn mi prý garantuje zaplacení celé částky opravy ve 3 servisech, ovšem auto nezapůjčí.
Otázka tedy zní - máte někdo zkušenost s řešením nehody přes asistenci? Nemusím mít obavu, že mi pak přijde faktura na x tisíc za jejich služby (např. že by jim to pojišťovna odmítla uhradit - protože Kooperativa hned při hlášení škody "vyhrožovala", že když to budu řešit přes někoho jiného a ne přímo s nimi, že nemohou garantovat proplacení celé částky).
předem moc děkuji za rady

Lock. OT, už se zde vyjádřil i anonymní majitel odtahovky, takže můžeme uzavřít. (touchwood)

Tak s tvojím názorem určitě nesouhlasím. Já měl nehodu v Brně, kdy mě to řešila právě A1 ASSISTANCE. Z kraje jsem ničemu nevěřil a měl strach, protože o asistencích se píše jen ve zlém. Jak jsem řekl tak i dělám... mohu do všech diskuzí a referencí z celého srdce doporučit tuhle asistenci. Každopádně tohle je ta pravá, poctivá a profesionální pomoc. Tudíž nechápu proč každý bere, že je každá asistence stejná. Nesmysl. Já mě případ, kdy se na mě pojištovna v telefonátu úplně vykašlala a popřela mé nároky. A1 mě vše vyřídili, bezplatně odtahnuli, bezplatně nahlásili, bezplatně půjčili po dobu opravy náhradní auto. Tímto chci jen ještě jednou chlapům poděkovat a mohu všem doporučit. A1 ASSISTENC je super a udělají vše co slíbí.