Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochrana dat v PC

Prosím o radu. Mám operační systém Windows 7 Home. Provádím v Excelu jisté výpočty, které chci uchránit před případným hacknutím mého PC.

Můj dotaz zní: Pokud excelovský soubor od prvopočátku založím na Flash Disku, zůstane stejná informace na Hard Disku i poté, kdy Flash Disk z PC vytáhnu?

Prosím o radu. Mám operační systém Windows 7 Home. Provádím v Excelu jisté výpočty, které chci uchránit před případným hacknutím mého PC.

Zahesluj si excel subor, zasifruj disk, zahesluj bios a windows. Vsade pouzi silne a dlhe hesla.

Můj dotaz zní: Pokud excelovský soubor od prvopočátku založím na Flash Disku, zůstane stejná informace na Hard Disku i poté, kdy Flash Disk z PC vytáhnu?

Pouzi hlavu, rozmyslanie neboli...pretoze to, co si napisal je logicka blbost.
Davat dolezite veci na flash disk moze len blazon, nastuduj si problematiku zalohovania dat.