Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno POMOC sestavil jsem PC a blbne..

DObrý den,

Sestavil jsem PC předtim jsem sem dával parametry PC.
Je tu problém...Vše jsem sestavil,PC zapnu CCA 8s vše běží točí se ventilátory grafika chladič a potom se na 2s vypne a zas to běží furt dokola..
vyndal jsem paměti zapnuzl jsem PC CCA 5s jede pak začne 3xpípat a vypne se a zas dokola..
Monitor vůbec nenačte ani do biosu čím to je pomoctemi díky..

Jaký přesně je to pípání?Jednou dlouhý dvakrát krátký?Jestli jo tak je zřejmě něco špatně v grafice.Máš jí pořádně vraženou ve slotu?Napájecí kabel do ní zastrčenej máš?Zdroj je v tom jakej?

V tom případě bych zkusil desku s procesorem ramkama zdrojem a grafikou vybrat z kejsu a položit to někde na stůl.Možná máš nějakej šlus(zkrat) v bedně.Nebo máš v čoudu RAM.S jistotou to budeš vědět až zkusíš konfiguraci "stůl".

Zkrat může způsobit spoustu problémů.Jinak to taky může bejt nějak načatým zdrojem nebo deskou.Pokud to i dále nepojede zanes to na reklamaci.

Je to možný že Ti dali nějakou špatnou desku.Takže to vezmi a odnes to na reklamaci s tím že se Ti zničehonic spálila deska.

holí jako sukovicí? a proč?

Nikdo netuší, co za prasárny jsi s komponentama dělal. Počítač není prkýnko a hřebíky, to se nedává dohromady kladivem a silou, na to je třeba taky něco znát a postupovat s citem (který někteří jedinci prostě nemají).