Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Rozdíl softwaru u myši

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně softwaru u myši kterou si hodlám koupit. Je to myš A4tech Bloody Holeless V7 nebo V8 to zatím nevím. Rozhoduji se mezi těmito dvěmi kvůli ergonomii která je pro mě u myši jeden z nejdůležitějších aspektů. Ale k věci. Zmíněná V7čka má software Core 2 ale i Core 3. V8čka je prodávaná pouze s Core2.. aspoň myslím. Tak se chci zeptat jestli někdo zná rozdíl mezi těmito dvěma softwary protože pro mě je vhodnější z hlediska ergonomie,designu a dalších vhodnější V8čka.

A4tech Bloody V7 HoleLess Core 2: http://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-holeless-d3705 98.htm
A4tech Bloody V7 HoleLess Core 3: http://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-core-3-holeles s-d397968.htm
A4tech Bloody V8 HoleLess Core2: http://www.alza.cz/a4tech-bloody-v8-holeless-core- 2-d442074.htm

Děkuji všem za názory,připomínky a jakoukoliv pomoc.

Nezkontroloval jsem si ani co jsem napsal..zkrátka pokud koupíš myš s Bloody 2 tak si za Bloody 3 musíš připlatit,proto se ptám jestli se to vůbec vyplatí kupovat myš s Bloody 3 jestli má až tak velké výhody protože mě osobně se více líbí a myslím že je pro mne nejlepší ta V8čka s Core 2kou.

Kde tebe našli ? Samozřejmě má software Core3 oproti Core2 nějaké výhody..Snažím se dozvedět jaké ne jestli myš funguje i bez softwaru ty inženýre..Zatím si tu napsal jen samé s prominutím kokotiny které mi jen ztrací čas a naději na to se vůbec dozvědět rozdíl..SAMOZŘEJMĚ ŽE VÍM ŽE MYŠ FUNGUJE I BEZ BLOODY SOFTWARU. JEN DÍKY SOFTWARU SI ALE MŮŽEŠ PROGRAMOVAT TLAČÍTKA ATD. Promiň ale s tebou je to jen ztráta času je to jako se bavit s otcem o panictví..zpět do dětství!

S tebou se nedá opravdu bavit.Pokud si připlácíš za Core3 tak asi bude v něčem lepší než Core2.. Nejde jen o programování tlačítek ale také odezvu atd. JÁ SE KURVA SNAŽÍM ZJISTIT ROZDÍL MEZI TĚMI 2 SOFTWARY A TY TU PÍŠEŠ TOTÁLNÍ PÍČOVINY A VŮBEC NEVÍŠ O CO SE JEDNÁ. Kdyby sis aspoň nehrál na takovýho chytráka ale takový jako ty nesnáším..Rád takhle sereš lidi ? Nebo jsi jen tak blbej a vůbec nechápeš na co sem se vlastně zeptal?

Já si ale ani za hovno nepamatuju že bych se někoho ptal na názor na tu myš.. Zkus si to přečíst znovu. Pokud mi neumíš pomoci tak se sem neser.. Nehodlám poslouchat dementa co si bude furt mlít svý o tom jak je ta myš na hovno.JÁ TI NA TO SERU. MĚ SE TA MYŠ LÍBÍ A TVŮJ NÁZOR MÁM U PRDELE PTAL SEM SE NA SOFTWARE NE NA TVUJ POSRANEJ NÁZOR O MYŠI KTEROU SI CHCI KOUPIT. ZAMYSLI SE NAD SEBOU MYSLÍM TO VÁŽNĚ! Nikdo mě ještě nikdy tak nenasral přes internet tak jako ty. Doufám že máš radost a doufám že už neodepíšeš protože každé slovo od tebe je bolest..jsi takový arogantní kokot až to bolí..až někdo bude chtít pomoct odpovídej mu na to co chce,nikoliv na to co chceš ty..

http://questgamingnetwork.mymiddleearth.com/2013/0 6/28/review-headshot-v8-activated-gaming-mouse-by- a4tech/

SOFTWARE

The Ultra Core 3 software is where this mouse really shines. Capable of programming your mouse to become the ultimate gaming device, this software comes with three presets:

1 Button – Single Shot
N Button- Default: Double shot, though this can be user defined as well
3 Button – Default: 3 round burst, though this can be user defined as well
The Software comes preset with three “cores” if you have the activated version of the mouse. Core 1 is your standard setting for RTS and FPS games. Core 2 unlocks the presets detailed above, and Ultra-Core 3 is where you have the most freedom to really define your experience. The Software that comes with an activated mouse is pretty intense, allowing you to completely set your weapons up in certain games to behave a specific way. This is seriously a piece of software that macro-nuts will really get an enjoyable experience tweaking to the best of their abilities. While personally I believe that player skill should be the only determining factor in games, I will say I am going to experiment with the settings when playing single player to see how this improves my game.

(s prekladom snad opat pomozu rodicia, pripadne znami, kamarati...)

Ahoj, vzal bych tu V8 (kterou taky používám) a přijde mi že má takovou univerzálnější ergonomii (je symetrická), kdežto V7 je dost tvarovaná na pravou ruku. Co se týče softwaru tak stáhneš nejnovější ze stránek download.asp Bloody4 a po instalaci si můžeš vybrat Core1, Core2 a Core3 (kdykoli to jde přepnout).

Core1 je zdarma a můžeš si tam konfigurovat ty tlačítka co jsou na hřbetu myši (1, n, 3) a přiřadit jim jakoukoli funkci (spuštění programu, vypnutí zvuku atd.). Pak Core2 je pro FPS hráče a při stisku tlačítka n se přepne na dvojklik a 3 na trojklik, 1 se vrací spět do normál módu. Core3 je placenej podle ID myši, ale i když ho nemáš koupenej, tak ho můžeš zkusit na 1000kliknutí, ale je to o ničem vůbec jsem ho nepoužil, jde v něm programovat makra a upravovat trajektorii dávky výstřelu (což bych bral spíš IMHO jako cheat). Jinak ve všech Core můžeš měnit DPI (i za chodu myši bez softwaru jde měnit, zde si definuješ vlastní po ose X, Y), frekvenci snímání senzoru, odezvu kliku, nastavení intenzity či vypnutí podsvícení atd. vše se ukládá do myši takže i když soft odinstaluješ, tak bude myš fungovat jak sis ji nastavil v Core. Soft je prostě fakt luxus kam se hrabe Logitech, kterej jsem předtím měl...

Kvalitně už nedělá nikdo, protože je to všechno china, předtím jsem měl Logitech M705 a zpracování bylo tedy fakt mizerný, rozviklané kolečko, po čase se promáčkla ta guma na palec na boku, shit plast na kterým se potí ruka atd. prostě za litr jsem taky myslel že vydrží déle jak 2 roky.
Jj ale ta Tesoro vypadá dobře, ale zas to máš tak je 2x dražší no, když ta A4Tech vydrží rok je to v pořádku, protože stojí jen 500 Kč.

Jinak obrázky na Alze té A4tech V8 jsou dost úlet, na myši není nic lesklého, celý povrch je totiž pogumovaný včetně boků (reakce na omatlaný plast), ale se shitozní kvalitou souhlas jako všechno dnes :-D.

Nedávno vyšlo Core 4 - zdarma
Mám Bloody Gaming V7 a je prostě úžasná. Na PC netrávim málo času, a ruka vůbec nebolí.
Tyhle pomluvy A4tech nechápu... Jediný co je pravda je, že jak je ten kabel krytej tim něčim, tak jsem to o stůl rozřezal, ale stačí si dát pozor.

Ja používam X7 tejto značky predtým som mal nižšiu triedu tejto značky a plánujem si onedlho kúpiť V8 tejto značky sú spoľahlivé a nemám na túto značku žiadne mínus.Zo všetkých strán je dokonalá.Mne nejde o cenu môžem si kúpiť myš aj za 500€ ale načo načo kupovať drahé myši keď úplne stačí táto.Pre mňa je na 1 mieste mám ju odskúšanú už 6 rokov.A som veľmi rád že sa táto značka zdokonaľuje.Veď sú na trhu sami zdá 15 rokov.