Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Java - ako ju aktualizovať ?

Ako mám aktualizovať Javu ? Spustím Java Control Center,naskočí mi Java Update,dám Install a napíše mi : "Unable to validate security integrity on the file.File is either corrupted or unsigned."Ako to mám teda aktualizovať ?

Teraz som to skúsil stiahnuť z java.com,hneď na úvodnej stránke je Free Java Download,klikol som na to,dal som Agree and Start Free Download,spustil som to a začalo sa to inštalovať.No keď to už bolo skoro nainštalované,napísalo mi to hlášku : "Download file C:\Documents and Settings\user.OEM-14CFA8DCDACF\Data aplikací\Sun\java\jre1.7.0_40-c.msi is corrupt." Neviem čo to znamená ale z java.com mi to stiahnuť nejde.Neviete ešte niekto ako ?

Predstav si situáciu.Má niekto problém s programom ale ja mu nenapíšem že je to popísané na tej stránke ale rovno mu hodím adresu stránky.Neviem prečo si strieborný radca keď nevieš presne napísať o čo ti ide ale hneď napíšeš adresu.Ešte k tomu píšeš že ja som pribrzdený,no pozri sa na svoje odpovede a potom hneď zbadáš,kto je pribrzdený.Choď so svojimi odpoveďami niekde inde a neodpovedaj mi takéto "voloviny".Nechcem sa s tebou hádať ale fakt zváž,čo napíšeš.Ďakujem

Ešte raz a naposledy: klikol si ten môj prvý odkaz? (Je to presne ten istý odkaz ako v mojej druhej odpovedi). Obidva odkazy Ťa presmerujú na stránku, kde to máš popísané. To, že to nechápeš - ja za to nemôžem... Je bežné, že sa uvádzajú odkazy ako odpoveď, normálny človek klikne a vie...