Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Službě Služba Profil uživatele se nepodařilo přihlášení

Potřebuji poradit prosím mám Windows 7 ultimate a mám zablokovaný uživatelský učet,ke kterému se nemuhu dostat zkoušela jsem to přes druhý ucet,ktery mám jen tak náhodou ale podle pokynu i které jsou na strankach Windows,tak ani ten mi nepomoh mám to nějak zablokovaný učet který je zablokovany a když na nej kliknu pro prihlásení vždy se mi zobrazí a přes ten druhy učet se nemphu vůbec dostat protože ten ucet je chránen takže cokoli jsem udělala podle pokynu Windows tak mi to stejne neslo vždy se mi zobrazila tabulka Chcete-li potvrdit aby nasledujicí počítač provedl změny a když kliknu ano stejne se nic neděje už opravdu nevím co stím nejsem zadny pocitacoví genius ale rekla bych že mírně pokročilá jsem,zatím s každým problémem jsem si dokázala poradit až na tento :/ Děkuji předem za odpověď

raději zamykám, než sem zase někdo objevně vloží tentýž odkaz (Kurt)

a odpověď na nouzový režim je kde? decentně čitelně česky přeformulováno bez nekonečné věty je kde?

když vynuluješ admošské nebo jiné správcovské heslo (nebo odemkneš zablokovaný účet) - už to jde? pro mírně pokročilé: chce to nějaké z těch "ultimate boot cd", na nich se válí různé "nt offline password recovery" a podobné.

když už jsi u těch cd: bodlo by i nějaké antivirové boot cd a proskenovat s ním počítač.

edit:

Dobře,akorát nevím jak se mám přihlásit v nouzovém režimu

některým jménem a heslem co fungují.
pokud nefungují se stejnou chybou, i to je odpověď. pokračuj odvirováním a vymazáním hesla + odblokováním účtu, viz výš.

za přihlašování uživatele odpovídá služba lsass, proto podezření na vir, proto co nejjednodušší nouzový režim.
mazače windowsích hesel a aktivátory zablokovaných účtů jsou založeny na tučňáčích minidistribucích, které neplýtvají časem nad windowsími přístupovými právy. ovládání není nejstřícnější, ale dá se.

ještě možná příčina: poškozený uživatelský profil (větev registrů) díky nekorektnímu ukončení windows.
chtělo by to zkontrolovat souborový systém na disku. bez přihlášení do windows s tím bude trochu práce:
1) vytáhnout disk ven, přidat do jiného pc, tentopočítači si najít přidaný disk - vlastnosti - nástroje - zkontrolovat - zatrhnout všechny kontroly - spustit.
2) když není druhý pc, nabootovat z cd s "mini xp" na nějakém tom ultimátním cd (hirens) a tam provést kontrolu disku c:
3) anebo úspěšně odblokovat jakýkoli účet správce na tomto pc (postup viz výš), pod ním naplánovat kontrolu systémového disku, restart a nechat proběhnout.

Já bych asi řekla, že to bude ta druhá příčina, když se na to tak koukám, tak nejsem asi ani mírně pokročilá ,pár věcem tu rozumím, ale netuším jak mám vyndat disk(jestli to je ta věc vzadu jak se vycvakává ,teďka nevím jestli jsem upozorňovala na to, že to je notebook) a jestli je kontabatilní se všemi počítači

u notebuku může jít disk vymontovat zespodu, je to různé. na youtube jde zkusit vyhledat "typ_notebooku disassembly". konektory pasují i ve stolním pc. když to nejde, neva.

hiren's boot cd (google rád pomůže) je dost užitečný pomocník. teď odhlédněme od toho, že půlka programů na něm je kradená. vypálit obraz staženého iso souboru, nabootovat.
jsou na něm jak nástroje pro password reset + odblokování uživatelů, tak mini-windows xp pro provedení kontroly disku.

mam jednoduche reseni ktere mi fungovalo pro windows 7 Home Premium je to jednoduche mam pocitac s jednim uzivatelem a tak jsem si pocitac v provozu odpojil ze zasuvky pozdeji pri zapnuti jsem dal spustit windous v nouzovem rezimu se siti a pokracoval jsem podle techto stranek:cs dejte si metoda 1 a pujde vam to na 100% :-)

Kupodivu funkční návod nabízí sám Microsoft:

cs ... Metoda 1: Oprava profilu uživatelského účtu

Nejdřív je potřeba se přihlásit v Nouzovém režimu (mačkat F8 při nabíhání Windows nebo vybrat operační systém a místo Enter zmáčknout F8), pak se provede celkem snadná oprava v registrech podle návodu (viz výše).