Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tuneup

dobrý večer, snažím sa nainštalovať si program tune up 2011, no pri pokuse o inštalaciu mi hádže chybu:
TU cannot by installed because a more recent version of tuneup utilities is already installed, pri tom som vymazal zo stareho tuneup uplne vsetko, tento program surne potrebujem, prosím o radu čo s tým :/ prikladam foto

Ale vůbec ne. Ovšem koupí bude problém odstraněn.

Jenže najít v registrech, kde zůstaly záznamy o té původní verzi, vůbec nemusí být jednoduché. Je-li programátor dostatečně lstivý, tak bez logované instalace (troufám si říci) nemožné.

No a máme tu i pravidla o warezu, tak se tím řídíme: terms

A to tu máme tleskat, jak jste skvělý a úchvatný? Předpokládám, že i ta podivná a nesmyslná aplikace typu Čikuli má nápovědu, včetně řádné odinstalace toho svinstva. Pravděpodobně jste tak neučinil a zprasil jste odinstalaci aplikace ze systému. Administrátor by měl aspoň tušit, že výše zmíněná klávesová zkratka uloží do schránky snímek aktivního okna. Tuším, že redmondské W7 mají už na to čupr utilitku.

Pozn.: Safra, to bylo rychle vyřešené! Když už rádi čističe, pak co zálohy uživatelských dat?