Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta nefunguje

Ahoj, mám menší dotaz. Sehnal jsem jsi grafiku Nvidia Ge Force 260 GT nebo tak nějak a jakmile jsem ji zapojil do PC, tak nic.. Může to být že mám slabý zdroj? Prej funguje.

AMD Athlon(tm) II 2x 250 Procesor
350w Zdroj
Win. 7
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Grafická Karta (karel)

Já rezignuji, nejdříve sem dáte obrázek nějakého zdroje, teď zase máte Chieftec do kancl sestavy a pak nevím co.
Když je vám zatěžko a obtěžuje vás dát přesné technické specifikace a hlavně fotografie inkriminovaných komponent, pak asi radu vůbec nechcete.

Jak mi to označil kolega minimal 500w

Ovšem uvěřitelný zdroj a ne nějaký nezdroj, ale...

Je to marné, je to marné, je to marné, je to... Marnost nad marnost, vše je marnost...