Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motiv

Ahoj dnes jsem si chtel zmenit motvi na w7 a nastavil se me ten starý šedý motiv win98 a žádný jiný motiv nejde ani stáhlí motiv nefunguje . Chci si to wrátit na klasické w7.

IQ37 - vím že to tu lidi baví se smát (nepopírám že já se tomu také nesměji :) ), ale asi by chtěl vážně poradit.

Autorovi: což takhle dát si špenát? :) .. nee, vážně.. neřekl jsi ani od kdy to takto "zlobí" nebo co si udělal apod.. Dám ti radu, když nevíš co vážně děláš, tak to nedělej.. Teď popiš co si naposledy dělal ať něco můžeme vyvěštit.

Ked kliknes dole na Resit problemy s pruhlednosti tak ti to ukaze co?

V spravci zariadeni mas grafiku detekovanu a bez vykricnika?

P.S. este si skontroluj v ovladacich paneloch kdesi su nastavenia pre postihnutych (ulahcenie citania) ci tam nemas cosi zaskrtnute, a dalsia vec je pozret si nejake hewlett packard aplikacie (start-programy a tam si to listuj) ci sa to nenastavuje v nejakej HP aplikacii.