Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motiv

Ahoj dnes jsem si chtel zmenit motvi na w7 a nastavil se me ten starý šedý motiv win98 a žádný jiný motiv nejde ani stáhlí motiv nefunguje . Chci si to wrátit na klasické w7.

Ked kliknes dole na Resit problemy s pruhlednosti tak ti to ukaze co?

V spravci zariadeni mas grafiku detekovanu a bez vykricnika?

P.S. este si skontroluj v ovladacich paneloch kdesi su nastavenia pre postihnutych (ulahcenie citania) ci tam nemas cosi zaskrtnute, a dalsia vec je pozret si nejake hewlett packard aplikacie (start-programy a tam si to listuj) ci sa to nenastavuje v nejakej HP aplikacii.