Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil s androidem kolem 12 tisíc

Dobrý den, chtěl bych mobil s androidem kolem 12 tisíc

Chtěl bych ho na hraní her, vodotěsnost výhodou, facebook, skype atd.

Kdyby jste mi chtěli rozmluvit mobil za 12 tisíc, rád si poslechnu váš názor

díky

vsechno co vyrobi Sony je smejd, ono to klidne muze byt hardwarove nadupany, ale kdyz to nekdo neumi smontovat poradne dohromady + si pro to neumi upravit Android, tak nic nez smejd vyjit ani nemuze. Se podivej na pocty reklamaci Sony a HTC, Samsung.

Vubec Nexusy neberu v potaz a delam jako ze neexistujou. ;-) Muzou to byt skvely telefony, ale dokud to nebude mit aspon 32GB pameti na data, tak me nezajimaji. Sam mam 4GB interni pameti + 32GB SD kartu a je to tak akorat. Jiste bych si dokazal predstavit i vic, ale to uz by byla zhejckanost. :-)

Zvykej si, Xiaomi uz se tu prodava i oficialne, Jiayu uz je v Nemecku. Tsingtao vyrabi neco jineho nez smartphony ne? A da se to koupit tady?

Takhle co je lepsi TCL, ktere si v Evrope hraje na Alcatel a za tu odkoupenou znacku si jako evropsky zakaznik priplacis nebo Xiaomi, ktere si na nic nehraje?

Mě právě hodně láká Z1, zkoušel jsem si ji v T-mobilu a když ji držím, tak na mě pusobila luxusním dojmem a reakce, no paráda, po stisknutí bez čekání se načte to, co chcete. Když se koukáte na Z1, tak má dobrý kontrast barev, né jak u Z, mě připadá, že u Z1 je to už konečně černá.Jasně, že TFT se nemůže rovnat AMOLEDU, ale hoši v Sony z TFT vymáčkli maximum.