Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil s androidem kolem 12 tisíc

Dobrý den, chtěl bych mobil s androidem kolem 12 tisíc

Chtěl bych ho na hraní her, vodotěsnost výhodou, facebook, skype atd.

Kdyby jste mi chtěli rozmluvit mobil za 12 tisíc, rád si poslechnu váš názor

díky

Mě právě hodně láká Z1, zkoušel jsem si ji v T-mobilu a když ji držím, tak na mě pusobila luxusním dojmem a reakce, no paráda, po stisknutí bez čekání se načte to, co chcete. Když se koukáte na Z1, tak má dobrý kontrast barev, né jak u Z, mě připadá, že u Z1 je to už konečně černá.Jasně, že TFT se nemůže rovnat AMOLEDU, ale hoši v Sony z TFT vymáčkli maximum.