Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi nejde Adobe Reader XL v češtině?

Nainstaloval jsem si do počítače aplikaci Adobe Reader XL a byla po ukončení instalace normálně v češtině. Pak se stáhla aktualizace a po jejím ukončení mám najednou tento program v angličtině. Prostě v liště názvy "File","Eit", View", "Help", atd. A pochopitelně veškeré odkazy pod nimi jsou anglicky. Ovšem když dám - Edit - Preferences - Language - tak mi to v pohodě píše "Application Language" = čeština. Přiznávám, že češtinu si představuji úplně jinak...Jak se to dá vyřešit? Díky za rady

Pardón, spletl jsem se na napsal XL místo XI - prostě verze 11. Ale já už jsem to odinstaloval a znovu nainstaloval a stále stejné...mám to stále v angličtině. Už opravdu nevím, odkud mám stáhnout 100% poslední verzi v češtině.

Proklikal jsem to a nastavení to mám správně na češtinu (hodiny, oblast, apod.). Sice chápu uživatele posledního příspěvku, na co vlastně potřebuji češtinu, ale prostě jde přece o jistý princip = pokud jsem v ČR, tak chci češtinu, instaluji to v češtině a přesto to není v CZ...

Díky za tip, zde jsem našel řešení - viz. toto: "Je to zabezpečením. Stačí v menu "Edit - Preferences - Security (Enhanced)" odškrtnout "Enable Protected Mode at startup" a pak vybrat v "Edit - Preferences - Language" vybrat "Choose at application startup". Při opětovném spuštění Readeru vybrat češtinu a je to. Reader se tak usilovně brání injekci kódu, až se sám blokuje". A to opravdu funguje! Jsem zase o něco chytřejší 8-)

Úplně stejný problém jsem taky řešil a ačkoliv jsem strávil spousty času hledáním na netu, tak jsem na řešení nepřišel. Našel jsem několik stejných dotazů, ale bez odpovědi. Přeinstalace nepomohla. Když jsem se smířil s angličtinou, tak cca po týdnu nebo dvou se adobe reader XI sám přepnul do češtiny. Nevím proč. Další překvapení nastalo když po každé aktualizaci programu naskočila znovu angličtina a po nějaké době zase čeština. Při poslední aktualizaci na verzi 11.0.06 tam ale čeština zůstala. Zní to jako nesmysl, ale doporučuji vyčkat týden dva a budeš mít adobe reader česky ...