Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Sluchátka

Dobrý den
Odešly mi pc sluchátka a já se nemohu rozhodnout jaké koupit nové.
1 návrh je zde: http://www.czc.cz/logitech-gaming-headset-g430-mod ra/129497/produkt?q-c-0-f_2026451=t1&q-category-id =6obmvalisihgeaj3manv5d3vg1
2 návrh je zde: http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-zelena/120208/p rodukt?q-category-id=6obmvalisihgeaj3manv5d3vg1&q- c-0-producer=sfnocq0tfq2erhbah2tf5nevvrc
Chtěl bych je využít na hraní(nečekaně :D) a na poslouchání písniček
V případě jiných návrhů, tak 2200kč je moje max.
Děkuji za návrhy a odpovědi.

je to jen marketingový název, ten kdo si koupí sluchátka k PC očekává specifický komfort často chce mít veškeré ovládání u hlavy, po ruce, případně obohacen sofwarovými funkce spolu s makrotlačítky, prostorový zvuk vyrobený z ničeho :-), než ten co si koupí sluchátka k audio systému nepotřebuje mikrofon, je to pak vidět ve specializaci, kdy Sennheiser má malou nabídku PC sluchadel, sluchadel s mikrofonem moc nemá v nabídce, zato Logitech dělá hrůzy vysloveně jen pro PC ;-) sám jedny takový mám, bezdrátový a kurevsky drahý, a nic moc pohodlný

Tak to byl buď vadný kus nebo chyba jinde než ve sluchátkách, protože sám jsem se s podobným problémem u sluchátek značky Razer nikdy nesetkal. Momentálně mám doma Kraken a Hammerhead, před Krakeny jsem měl Orca, které jsem prodal, protože Krakeny se mi zamlouvaly víc a jejich nový majitel s nimi dosud taky nemám sebemenší problémy.

Poté, co jsem se dvakrát zklamal se značkou Creative /především velmi nekvalitní kabely, které se extrémně kroutí a lámou - a polský "servis" není schopen-ochoten záruční reklamaci uznat a opravit/ jsem pořídil toto http://www.czc.cz/plantronics-gamecom-380-cerna/12 4522/produkt?q-c-2-f_2028869=sN%C3%A1hlavn%C3%AD&q -c-0-f_2026451=t1&q-category-id=6obmvalisihgeaj3ma nv5d3vg1&q-c-1-producer=s00gef89q50endaugpfsn1c4bl 1 Zatím vynikající, bytelný kabel se nekroutí, výborný zvuk, lehká robustní konstrukce. Značka Plantronics není tak známá, ale jejich sluchátka byly i na Měsíci.