Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy....

Dobrý den dnes se mi naskytl menší problém.. Nainstaloval se mi do pc nějaký Americký Anti-vir o kterém nemám ani tušení jak se tam dostal řekl jsem si oká odinstaluju si ho po nějaké chvíli mi naběhl error a začal se PC sekat tak jsem vrátil PC v čase a kupodivu mi nejde počítač při spuštění mě to hodí do system repair a já dám pravit po té napíše:startup repair cannot repair this computer automaticlly nejde se ani vrátit v čase vůbec nic nevím co mám dělat když se nemůžu ani dostat do nouz.režimu jediné co mi de je CMD ale to mi asi nepomůže...

AHA! Tak to bude nejlépe zavolat k tomu někoho povolaného, než zakládat další vlákno o tom samém a pochopitelně neslušně pod jiným nickem, že?

Nainstaloval se mi do pc nějaký Americký Anti-vir o kterém nemám ani tušení jak se tam dostal

Samo od sebe se nic neinstaluje! Dal jste pokyn k instalaci a protože vám ještě ve škole nevysvětlili, co je víceuživatelský os, pak jste někam lezl s maximálními právy k systému, jak to mají frikulínci rádi.

...Ehm pokud vím tak mi pc nejde zapnout...
...a kupodivu mi nejde počítač při spuštění mě to hodí do system repair...

Kdyby počítač, tj. el. spotřebič, nešel zapnout, pak jak se na monitoru může objevit nějaká hláška?
Oprava by měla být možná pomocí instalačního média, pokud jste ovšem "nenakupoval" na warezu i s "emerickým virem".

A co takhle kdybych si vzal windows disk a skusil to přeinstalovat ale nevím jak dkyž mě to nehodí do svého účtu ani do nouzového režimu nejde tam nic jen opravit pc ale když to dám tak my to napíše error nevím jak to cd mám zapnout jsem v koncích...

s každým virem přeinstalováváš windows? se nedivím, žes vrazil dotaz do nezávazného pokecu.

přeinstalace se dělá po nabootování z instalačního dvd - co s tím má společného tvůj účet na jakémsi disku?
boot z dvd se volí v biosu / v boot menu pc. jakmile se spustí windows, už žádné cd/dvd nelze zvolit.

antivirové boot cd jsi ještě nenašel? další, co používá seznam.
avg-rescue-cd
livecd
rescuedisk
http://www.avira.com/en/download/product/avira-ant ivir-rescue-system
http://www.comodo.com/business-security/network-pr otection/rescue-disk.php

Do adresního řádku webového prohlížeče napsat: google.com a potom do takové řádky, která se zjeví v okolí všelijakých písmenek napsat něco jako: jak vypálit obraz iso a třeba asi třetí odkaz.
Pokud tohle nejste schopen zvládnout, což je patří mezi uživatelské základy, pak byste se k počítači neměl přiblížit, natož se pokoušet o administraci. Ta stejně dopadla jak dopadla.

Vypálit jako obraz na jiném a hlavně fungujícím počítači a pak na tom počítači s rozoraným os z optického média nabootovat. Nabootovat z optického média (i jiného) lze i bez přítomnosti pevného disku a dokonce i bez přítomnosti jakéhokoliv MS Windows v okolí.

Těd jsem se díval na video a bylo tam : zmáčkněte delete nebo F1 F2 nebo F10 mám jít do BOOT mám dát BOOT DEVICE PRIORITY mám najet na CDROMa dát 4krát + aby byl ve 1st boot device dát ESC jít do EXIT a dát ukončit a uložit a po tom zapnu pc a pojede mi ? a nevítee jakou z těch kláves se zapíná booting ?

A já se vás ptám když toto udělám půjde mi to ? jednoduchá otázka !

Ale těžká odpověď. Předpoklad je: "NE!" Zdůvodnění: "Nulové znalosti a dovednosti!"
Když něco neumím, tak si na to někoho pozvu! Jen diletant se přesto pokouší o nemožné. Toto považuji za konec "pokecu", dál to nemá cenu.

Musím se přidat. Všichni ti kvalitně radí co máš dělat. Když ti to nic neříká (bootování apod.), tak si něco o tom nastuduj na internetu, a nebo to dej do servisu (někoho si na to pozvi)!

I kdyby ti chtěli napsat přesně krok po kroku, tak to není možné, protože jsi neuvedl nic o MB. A Vlastní iniciativy také ne. Je to stejné, jako bych se jich ptal, jak sestavit jadernou bombu u mě doma v dílně.
1)Vypal si ISO antiviru
2)Nastartuj pc z ISO
3)Spusť antivir.

Nevíš co je bootovaní, přečti si to třeba na wiki. (Zkráceně: je nastartovaní pc, kde ty udáš zdroj z jakého média se má startovat - síť disketa, CD, DVD, HDD, USB, ...)

Pokud i teď ti to není jasné, tak to přesahuje možnosti rady (PORADNA). Tento web není výukový systém, alias napište mi krok po kroku jak pro debila, který jenom kliká a nic netuší.