Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nainstaluji systém když nemam v zákl.desce baterii?

Dobrý den,chci s ezeptat nainstaluji systém když nemam v zákl.desce baterii?..
Mam i problém,když chci přeinstalovat systém dostanuse na bootovní s CD,spustit systém s CD,ale ve chvíli když chci naistalovat systém tak se mi už neukáže toto okno: http://www.buildeasypc.com/pics/windows_7/windows7 _3.jpg
Zkoušel jsem i visty a nic co to může být?

To se dá nazvat tuzingem, nebo spíše produktem psychopatického běsnění nějakého "kreativce" - omlouvám se za použití tak sprostého slova.

Problém bude čas a nastavení BIOSu, co nepřežije odpojení od napájení. Čas bude vadit při instalaci a pravděpodobně po každém spuštěni té hrůzy.
Jedině opravit tu zdemolovanou desku.

Jak to tedy žilo dosud?Co je to za desku?Asi je ta baterka někde schovaná.Ale určitě tam někde bude.jinak bys ani nenastavil třeba datum a musel ho po každém zapnutí PC nastavovat znova.

CD to není

To fakt ne,W7 nejsou na CD.:-)
Bootování z DVD nastaveno?Jak to chceš ale udržet v BIOSu i po restartu bez té baterie|?Vrať to kamarádovi,ať si opraví tu desku nebo sežene jinou.Stejně to asi pak fungovat nebude,W7 nebo nějaké programy a antiviráky asi nestráví přednastavený rok 1970 nebo podobný.