Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nainstaluji systém když nemam v zákl.desce baterii?

Dobrý den,chci s ezeptat nainstaluji systém když nemam v zákl.desce baterii?..
Mam i problém,když chci přeinstalovat systém dostanuse na bootovní s CD,spustit systém s CD,ale ve chvíli když chci naistalovat systém tak se mi už neukáže toto okno: http://www.buildeasypc.com/pics/windows_7/windows7 _3.jpg
Zkoušel jsem i visty a nic co to může být?

Jak to tedy žilo dosud?Co je to za desku?Asi je ta baterka někde schovaná.Ale určitě tam někde bude.jinak bys ani nenastavil třeba datum a musel ho po každém zapnutí PC nastavovat znova.

CD to není

To fakt ne,W7 nejsou na CD.:-)
Bootování z DVD nastaveno?Jak to chceš ale udržet v BIOSu i po restartu bez té baterie|?Vrať to kamarádovi,ať si opraví tu desku nebo sežene jinou.Stejně to asi pak fungovat nebude,W7 nebo nějaké programy a antiviráky asi nestráví přednastavený rok 1970 nebo podobný.