Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade MB a CPU

Zdravím uvažuju o upgrade MB a CPU včetně RAM,nyní mám GTX560 kterou zatím ponechám a v budoucnu možná vemu R9 270X,max R9 280,jakej CPU vzít, aby se karta pak neflákala stačí FX - 6300, nebo vzít AMD Vishera FX-8320 kterej ale dost topí a má velkou spotřebu,volím AMD protože mám za litr chladič (Chladič Coolermaster Hyper Z600) a ten asi na Intel nepůjde....

Pokud AMD tak rozhodě čtyř modulový FX-8320, s troj modulovým FX 6300 tady za chvíli budeš bulet ohledně výkonu.
(nijak zvláště netopí a spotřeba taky není nic co by tě zrujnovalo, navíc asi to nebudeš drtit deset hodin deně na max.)