Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade MB a CPU

Zdravím uvažuju o upgrade MB a CPU včetně RAM,nyní mám GTX560 kterou zatím ponechám a v budoucnu možná vemu R9 270X,max R9 280,jakej CPU vzít, aby se karta pak neflákala stačí FX - 6300, nebo vzít AMD Vishera FX-8320 kterej ale dost topí a má velkou spotřebu,volím AMD protože mám za litr chladič (Chladič Coolermaster Hyper Z600) a ten asi na Intel nepůjde....

Pokud AMD tak rozhodě čtyř modulový FX-8320, s troj modulovým FX 6300 tady za chvíli budeš bulet ohledně výkonu.
(nijak zvláště netopí a spotřeba taky není nic co by tě zrujnovalo, navíc asi to nebudeš drtit deset hodin deně na max.)

To se podle mě načekáš, jak znám Intel budou držet ceny až do doprodeje čtvrté H generace s kosmetickou slevou. Stejně jako u třetí SB generace.
Navíc, ono jde spíše o tu novou desku je zase o něco vychytanější a připravená asi i na fungl nový 14nm Broadwell na vánoce?