Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj

Chtěl bych se zeptat: mám u hw monitoru, když startuje pc, 12V větev a tam je u toho jen 11,45V, je to tím, že mám slabší zdroj třeba? Moc to neřeším, budu kupovat lepší pc, tenhle je starej jak svět. Ale mám 450W a grafika co mám potřebuje aspon 400W. Je to taky ale starý kus, Radeon 2600,3600series 512MB a procesor AMD athlon 64 X2 Dual 4200 2,2GHz. Co vůbec napájí 12V větev?Díky

12V vetev napaji zdroj. //edit: jaj ty si to chcel naopak :) 12V vetev napaji dnes vsechno.

ono je hlavne zaujimave ze co to je presne za vyrobcu a model, a ne nejake celkove watty (to je len udaj na odrbavanie zakaznikov nezmyslami)

Ked nemas ziadne problemy s PC tak to nemusis riesit.

Spíše na hodinách toho předmětu chrápal, nebo ksichtoknihoval a tubicoval, atd.
Včera se to ptalo na zdroj, moje odpověď se mu nelíbila a teď ještě prozradí nezdroj Erosvolveo. Přepěťová ochrana byla též úžasná a furt mi to připomíná "davida150", odborníka na CPU, zdroje a Avast...
Tady je vše zbytečné, jen bych rád věděl, kdo je jeho písař, nějak pochybuji, že by snad mohl umět psát.

No podle obchodu mají stejnou cenu co jsi mi tu napsal. Tak nevím zda to bude krám.
Kde tu vidíš, že se mi tvoje odpověd nelíbí? Ja ji teda nevidím, jenom říkám, že mají stejnou cenu. Tady rád někdo rád překrucuje věty že? D

Problém je, že z větné stavby jaksi není jasné, co vůbec má stejnou cenu a s čím! Protože obě produktové řady od Seasonicu mají ceny odlišné a o "COOLERMASTER 600W PFC" (bez odkazu) jsem jasně cosi napsal, což nebylo vůbec pochopeno! Ale tedy znovu: "To není přesné typové značení zdroje!" Pokud neumíte přečíst štítek na tom elektrickém stroji, lze jej dokonce i vyfotografovat, nebo snad dosud "dlí" na neznámém eshopu a nejste ani schopen na ten výrobek dát odkaz.
Ovšem jedinci, co si pořizují nezdroje typu Erosvolveo, nepochopí, že dražší zdroj s méně "Adidas" (písmenko [W]) může mít dokoce větší výkon, než nezdroj s udávanými více "Adidas" (písmenko [W]). Obzvláště, když hodiny fyziky na ZDŠ proflákali a neví ani naprosté základy.

Hele klídek, je tohle poradna pc nebo vychlubárna ms, který jsi myslí o sobě hodně a ještě spadl s nebe? Takové jednání s lidma se mi teda nelíbí. Ms nikdo tě tady nedrží, takže pokud tu nejsi pro lidi, kterým se radí, tak můžeš jít.