Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Nereaguje, jen na tvrdý restart

Zdravím, mám problém s novým počítačem. Dívám se třeba na video, hraju hru nebo si broudzám po internetu a zničeho nic mi zmizí myš a počítač nereaguje ani na klávesnici, nefunguje zvuk ale pořád běží. Třeba video nebo hra jede pořád dál jen bez zvuku a nereaguje myš a klávesnice. Nedělá to intenzivně třeba to udělá 2x za den a pak 2 dny nic a potom zase. Zkoušel jsem přeinstalovat windows, ovladače mám všechny aktuální.Byl jsem v servisu a tam mi řekli že hardware by měl být v pořádku. Proto si už nevím rady. Jestli to třeba není verzí windows nebo tak něco.

CPU: AMD FX-6300
GPU: Nvidia GTX 650-Ti
MTB: ASUS M5A97 R2.0
Zdroj: Fortron Raider S 80+
OS: Windows 7 Ultimate (nelegální)

budu vděčný za každou radu nebo pomoc, předem díky.

Ještě mě napadá mám nainstalovaný nějaký NVIDIA Virtual Audio a dočetl jsem se že to je něco pro notebooky a zdá se mi že na starém PC sem měl stejnou grafiku a tohle jsem tam neměl tak jestli to mám zkusit odstranit a pak ještě nějaký Ovladač HD Audia taky od Nvidie, ale to asi nebude tím co?

Viz co som pisal dole

Daj tam cisty win z original media a len spravne ovladace rucne z webu vyrobcu dosky a grafiky, a Windows update kriticke zaplaty nainstalit, potom sa uvidi.

A neinstaluj tam potom ziadne kreky, len original hry apod, nestrkaj tam ziadne USB sticky ktore mozu byt zavirene, ani ziaden tahany software z kdejakych webov. A skusaj. Ked to urobi aj potom tak je to najskor HW problem, moze byt kondenzatory na zakl.doske stare nafuknute alebo zdroj apod cokolvek.

A taky teďka trvá třeba 5 minut než se PC zapne mechanika pořád nefunguje a když chci třeba vytvořit Novou složku tak se mi vytvoří až po restartu Počítače. Znamý mi volal že se mu něco podobného dělo taky že prej to je verzí windows. Že ten můj BIOS odmítá tuhle verzi. Takže prej to udělat SLIC metodou, ale problém je ten že mi nefunguje ta mechanika.

Tak jsem přeinstaloval windows úplně z jiného média a při prvním spuštění videa to udělalo znovu. takže to teda nejspíš software nebude. Tak mi zbývá zjistit jaký komponent to dělá, ... Ale prostě se mi nechce věřit tomu že je to hardware když to někdy až 4 dny neudělá.

už jsem zjistil příčinu toho mrznutí je to opět Kernel Power 41. Dal jsem na radu která byla u diskuze tady na forum. změnil sem DRAM Frekvency na 1333. PC nezamrzne ale místo toho hlasitě píská zvuk. Takže je vidět že změna frekvence to ovlivnila ted jen zjistit proč píská ten zvuk. a místy se myš trhá.