Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění desek od svinstva...

Zdravím, dnes jsem se jen tak zastavil ve sběrném dvoře a přivezl jsem si toto. Chtěl bych nějaké komponenty vrátit "zpátky do života".Jenže většina je extrémně špinavá z toho důvodu, že to bylo v zaprášných PC na dešti-tudíž se všechen prach a bordel přilepil.Uvažoval jsem, že bych to nějak vydrhnul-nemá s tím někdo nějakou zkušenost?Třeba to vyprat v destilce??Díky za odpovědi.

Všechny tyhle věci jsou už vhodný max do muzea nebo nějakýho sběratele. Možná to rozjedeš, ale pochybuju že ještě někde splašíš starej funkční AT zdroj. Tyhle starý věci vydržely strašný podmínky, možná by snesly i oplach v teplé vodě, pak v destilce a lihu

že to bylo v zaprášných PC na dešti

myslim ze z tohoto ti musi byt jasne, preco sa tym nema cenu zabavat.
Ak rad robis zbytocnu pracu, alebo mas kopu volneho casu, tak nim prestan plytvat a mozes mi prist upratat, navarit a umyt okna. Bude to urcite uzitocnejsie ako tato debilina, ktoru si si vymyslel.