Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyčištění desek od svinstva...

Zdravím, dnes jsem se jen tak zastavil ve sběrném dvoře a přivezl jsem si toto. Chtěl bych nějaké komponenty vrátit "zpátky do života".Jenže většina je extrémně špinavá z toho důvodu, že to bylo v zaprášných PC na dešti-tudíž se všechen prach a bordel přilepil.Uvažoval jsem, že bych to nějak vydrhnul-nemá s tím někdo nějakou zkušenost?Třeba to vyprat v destilce??Díky za odpovědi.

že to bylo v zaprášných PC na dešti

myslim ze z tohoto ti musi byt jasne, preco sa tym nema cenu zabavat.
Ak rad robis zbytocnu pracu, alebo mas kopu volneho casu, tak nim prestan plytvat a mozes mi prist upratat, navarit a umyt okna. Bude to urcite uzitocnejsie ako tato debilina, ktoru si si vymyslel.