Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klavecnice

Včera jsem jsi koupil novou klavesnici už přes port USB, zdá se mi, že je rychlejší, jako že se vše rychleji načítá, stránky když zadávam adresu a zmáčknu enter je to daleko rychlejší, klavesnice jede nba 1000HZ to znamená rychlost? dík
PS porty jsou asi už dneska k ničemu a prej na nových deských sělají problémy, že se může při načítání win zaseknout nebo co to je pravda?dík

Nový nick?
Dotaz je nesrozumitelný a zmatený a informačně naprosto jalový. Známo pouze, že po koupi tajné klávesnice připojené přes USB se vše tajemně zrychlilo, že klávesnice na něco jede ""číslo" + dvě nějaká písmenka". Pak podivná poznámka o asi PS/2 portech a nějaké prý vývody a úvahy.
Takže "david150", chce to Avast, AMD a zbavit se jakékoliv Poirotem oblíbené buňky. Když k tomu vašemu placenému Avastu (IS?) připlácnete ještě nějaký, pak se rychlost nové klávesnice srovná s rychlostí té staré a je to.

Pěkně, jen uvažovat logicky, pc má 50 IP adres?
Jinač jen 1, když máš pevný net, nevím co je na tom nezrozumitelné, ptám jse co znamená 1000Hz zda jde o rychlost. A pak taky zda PS/2 porty mohou dělat problémy na nových deskách. PS: avast nemám.D

Jasně! A všichni mají podobný "sloh", "gramatiku" a typografickou "úpravu"...
Pozn.: Jistý německý pán činil jisté pokusy, podle toho německého pána se jmenuje jednotka fyzikální veličiny běžně zvané "kmitočet". Povídá se to už na ZDŠ v hodinách fyziky, obvykle už v kapitole "mechanické vlny"

Tak ten byl dobrej. :-)

Je to samozrejme nesmysl, mas cistenim poskozenej system a proto ti ta PS/2 klavesnice asi nejela. Poznat rozdil mezi PS/2 klavesnici a USB klavesnici nejde. Co se tyka kompatibility PS/2 na novych deskach, tak samozrejme je vsechno kompatibilni, pokud si nekoupis nejakou smeckou desku. Nekteri vyrobci davaji bohuzel pouze jeden PS/2 port spolecny pro klavesnici i mys, ale tak mysi odchazi casteji, takze tu uz asi ma USB kazdy. Ja mam PS/2 klavesnici uz 10 let a doufam, ze jeste chvili mit budu. ;-)

Jediný rozdíl je v možnosti připojení/odpojení USB zařízení za chodu (hot swap), na rozdíl od PS/2. U USB je poněkud vyšší systémová režie a periférií s PS/2 poněkud na trhu ubývá.
U některých zlobivých BIOSů je PS/2 klávesnice potřebná. Rozdíl mezi PS/2 a USB u klávesnic podobné výrobní řady stejného výrobce nepozoruji a ani to v podstatě není možné, obsluha této periférie systémem to ani neumožní. Osobně odhaduji zabreberkovaný os + placebo efekt z nové "klobásnice".