Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďtě monitor

Ahoj,rád bych nějaký fullHD monitor na hraní her. Můj současný je LG s velikostí 21,5". Cenu bych viděl okolo 3-4 tisíc,jak říkám nejlépe na hry a co největší. Díky

S těmi FPS máš naprostou pravdu, rozhodující je rozlišení.
Ještě k tomu 27" Benq - má "pouze" full hd rozlišení a vzhledem k velké
úhlopříčce by mu už slušelo rozlišení větší. Pokud jsi byl zvyklý na ultrajemný obraz
ve full hd na 21,5", na 27" může stejné rozlišení působit už trošku zrnitěji.
(To by ale stál výrazně víc a na vyšším rozlišení by sis už stejně moc nezahrál...)
Ovšem je to o zvyku, když jsem u toho seděl tak mi to přišlo po chvíli zcela OK.
Obrazově výborný.

No to vypada zajimave, ne ze bych chtel menit, ale za ty penize slusnej VA monitor, hm ...

Jen jeden dotaz, co podsvetleni? U 27" uz casto byva problem, ze to neni rovnomerny, samozrejme u techto levnejsich typu, nebavime se o profi NEC apod.

Tak já mám tu 24 což je menší vydání a podsvícení nic moc ,při přehrávání filmů bída navíc podél toho rámu je jakoby světlejší rámeček,sem siho ani nejdřív nevšimnul,pak se na CZC někdo nato ptal jestli jeto vada,tak jsem se podíval a mám to taky ,zřejmě umístnění trubic po obvodu.Jinak hry a net je Ok .U 27 to bude dle mého ještě horší,tady máš recenzi tam je to podsvícení vidět,na druhou stranu to měl Eizo za 8 ještě horší co jsem viděl....

http://www.svethardware.cz/recenze-benq-gw2450hm-a mva-monitor-s-rychlou-odezvou/35311-3

to je nesmysl. Sám mám Dell U2412M (IPS) a hry na tom běhají úplně normálně, včetně rychlých FPS typu CS. Samozřejmě maximum je 60Hz, ale pro neprofigamera je to úplně jedno. Daleko více oceňuji lepší podání barev a dobré úhly viditelnosti.