Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďtě monitor

Ahoj,rád bych nějaký fullHD monitor na hraní her. Můj současný je LG s velikostí 21,5". Cenu bych viděl okolo 3-4 tisíc,jak říkám nejlépe na hry a co největší. Díky

to je nesmysl. Sám mám Dell U2412M (IPS) a hry na tom běhají úplně normálně, včetně rychlých FPS typu CS. Samozřejmě maximum je 60Hz, ale pro neprofigamera je to úplně jedno. Daleko více oceňuji lepší podání barev a dobré úhly viditelnosti.