Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika do PC

Dobrý den, chtěl bych od někoho zkušeného poradit, jakou grafickou kartu narvat do mého pc. Není třeba žádné HIGH END and nic podobného, jen aby to dalo lepší výkon než Intel HD Graphic... snad víte o čem mluvím.

Windows 8.1 :)
Intel Pentium G3220 2x 3Ghz
4GB ram A-Data 1333
základovka MSI H81M-P33 (MS-7817)
a tuhle bednu se zdrojem: http://pc-skrine.heureka.cz/crono-mt-01_350w/speci fikace/#section

Koukal jsem na tuhle: http://graficke-karty.heureka.cz/msi-n630-2gd3/spe cifikace/#section
á ano, maximálně do 1500kč - bude stačit.

Děkuji

Nevadi to nicomu.

Ale ten zdroj je otazny ci to bude s nim stabilne. Jake ma prudy uvedene na 12V vetvach na stitku?
Nepotrebujes sice ziadne delo, ta N650 ma tusim nejakych 65W, CPU mas asi tiez len nejake 60W, t.j. potrebujes len 120W z 12V vetvy, to snad ten zdroj z 12V vetvy da.

omlovám se, ale to vám bohužel neřeknu - ono to je z pc shopu a kdybych odlepil ty nalepky co jsou vzadu přes spoje (bok bedny a zadní strana) tak přijdu o záruku, z boku jen můžu vidět, že tam je navíc 4 pin (to bude ta 12V, pravděpodobně)