Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový ovladače k GTX560 ?Instalovat nebo ne.

Zdravím mám starší ovladače 306.97 k Asus GTX560 asi něco přes rok,psalo se že nový na tyto karty jsou špatný ,respektivě že tyto karty s starým čipem odrovnaj,co je natom pravdy popřípadě jestli se to týkalo jenom nějaký starší verze ovladaču a nejnovější jsou už ok......

http://www.ddworld.cz/aktuality/graficke-karty-gpu /pozor-na-ovladace-320.18-pro-grafiky-nvidia-mohou -znicit-starsi-graficke-karty-gtx-400-500-2.html

Tipujem, že bežal aj na tej verzií 320.18, pretože on si ovládače pravidelne updatoval ako vyšli alebo ho niečo na ne upozornilo.
Ak nie tak naozaj neviem čím sa mohla karta takto poškodiť, ak áno tak aspoň príčina prečo sa tak karta správa sedí.
Inak zaujímavý článok, tiež sa mi nepáči že sa normálna dvojročná záruka vzťahuje aj na poškodenie zapríčinené výrobcom alebo firmou ktorá
sa stará o údržbu v tomto prípade hardvéru. Tak sa ani nedivím, že si niekto myslí, že taký driver vydali schválne, keď im zo zákona za to nehrozia žiadne výdavky (tiež tipujem, že v čase kedy vydali ten ovládač už mala väčšina užívateľov 400/500 série po záruke)
,skôr by z toho ako je jasné, mohli profitovať a tých známych alternatívnych výrobcov grafík s podporou do ďalších rokov, na ktoré by sa naštvaný kupca obrátil
nieje veľa. Časť ľudí ktorá sa stala obeťou tohto problému, si určite znova kúpila kartu od Nvidie, medzi nimi je aj môj kamoš.

Tak ovladače byli už před těma 306.97 napytel,zničeho nic se objevila zelená obrazovka při hře i na netu a pak se Pc na chvilku seknul,u někoho pomohl až restart (jenže to karty nelikvidovalo.prostě se jenom nepovedli a nebo jenom příprava na budoucí likvidující karty:-D) tak jsem dal starý a pak až nový 306.97.By mě právě zajímalo jestli jeto už ok nebo raději nechat ty co tam mám,budu kupovat HDD tudíž přeinstalovávat systém tak jestli tam můžu hodit ty nový nebo starý co tam mám teď.