Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalý download na Originu

Ahojte, nevíte jak vyřešit pomalé stahování na Originu? Mám maximální rychlost 1.6 MB/s, ale na Originu se to stahuje pouze 650 kb/s. Cokoliv, co je od EA, je neuvěřitelně zabugované, jak jsem se již stihl přesvědčit u BF4. Prostě hrůza.

- Mē to stahuje v prúmēru 3.5-5.5MB/s, zabugovanė zde bude nēco jinėho, nebo asi nekdo jiny, ale proč by za to hned nemohl Origin ze?
- mám maximální rychlost 1.6 MB/s, zaplat si lepsí, kvalitnējsí pripojení.

650kb/s nebo 650kB/s?

Teď jsem z Originu tahal asi 10GB (Sims 3 pack), rychlost downloadu se pohybovala kolem 80-90% mého připojení (16/16mbit), tedy bez jakýchkoliv zádrhelů.

Překvapilo mě ale, že po stažení hry se při spuštění 3x stahovaly další a další update, asi 2,5GB dat. Že to nevrazí rovnou do těch instalačních balíčků, ty aktualizace..

Omlouvám se za reinkarnaci tématu ale mám stejný problém, steam mi tahá kolem 700 +-100 KB/sec (což je asi mé maximum, torrenty mi tahaj stejnou rychlostí) ale ten šmejd Origin, nikdy nepřesáhne 300 KB, převážně je na 250 KB +-20, mám to takhle od začátku (6 let) jako kdyby tam bylo nějaké omezení. Hledal jsem různě po internetu a čerpal rady, radili otevírání určitých portů, změna dynamické IP na statickou, přepis EACore.ini podle návodu, ale nic nepomohlo. Děkuji za každou radu!

Máte v PC nainstalovaný 'Antivirus' ? Jestli ano tak ho dezaktivujte a zkuste Origin spustit znovu.
* Popřípadě na zkoušku dezaktivovat FireWall, jste li připojen přes Wifi zkuste LAN.

# Ono je dobré si uvědomit, že za problémem může byt i Origin (jeho Servery), které můžou byt vytížené, nebo na nich může eventuálně probíhat nějaká údržba.