Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Addblockem na Google Chrome (Network failed)

Zdravím

Nevím proč ale zničehonic mi přestal fungovat Addblock, celý rok fungoval skvěle, žádný problém a dneska ráno zapnu Pc a nic, po addblocku ani památky a všude reklam jak much na hovně... jsem z toho v depresích protože reklamy nesnáším. Když jdu na stránky Googlu a chci to stáhnout tak kliknu na +zdarma a přitom když to píše Kontrola tak se po chvilce napíše : Došlo k chybě, NETWORK_failed ...

nikde na netu jsem nenašel co stím, jen an anějakém anglickém foru kde ale radí člověku co má Windows 7 a že to má co dělat s malwarem. což nevím co s tím udělat....já mám Windows XP.

Dokáže mi někdo s tím pomoct? Předem díky

loading...

Zdravim mam podobny problem, vzhledem k otravnym vyskakujicim reklamam jsem si chtel nainstalovat rozsireni v podobe adblocku - avsak porad mi vyskakuje hlaska "network failed". Zkusil jsem resetovat nastaveni prohlizece (chrome) a vypnul dosavadni rozsireni a nic. Navic se mi zdal pomalejsi pocitac, tak jsem s podezrenim na malware naistaloval program norman malware cleaner ten sice mi vyjel protokol, kde nasel havet, ale nikde jsem nevidel reseni jako napr. moznost presunout do truhly atd. podle jednoho fora jsem tedy zkusil stahnout (jeden z nejlepsich free antiviru) avast free verzi - deaktivoval doposud pouzivany Microsoft SE a nechal udelat dva testy a ted mam asi 8 viru v truhle.. Nic mene ackoliv se mi zda rychlejsi otvirani oken a nacitani stranek muj problem s instalaci adblocku pretrvava. Budu vdecny za kazdou radu a omlouvam se za mozna zmateny kroky, ale snad je to srozumitelne... Predem diky za odpoved

Naslo mi to jednu vec SW S... od 3e9deaca dal jsem to vycistit a vyjel tento silenej protokol ukazka z neho viz. nize, pak se sam restartoval pc a zkusil jsem opet v rozsireni pridat Adblock a nic porad to same - dam pridat a policko se prepne na kontrola a asi po 20 vterinach mi to vyhodi tabulku network failed...

Doufam, ze jsem si nesmazal nic duleziteho, trochu me zarazi to mnozstvi radku ;-/ nato, ze jsem delal nekolik testu pres ruzny antiviraky..
Ukazka z protokolu spousta radku jeste chybi...
AdwCleaner v4.001 - Report created 23/10/2014 at 11:04:57
# DB v2014-10-21.1
# Updated 20/10/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Frančík - LUKASFRANCIK-PC
# Running from : C:\Users\Frančík\Desktop\Download\adwcleaner_4.001 .exe
# Option : Clean
***** [ Services ] *****
[#] Service Deleted : 3e9deaca
***** [ Files / Folders ] *****
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\Ask.com
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\LocalLow\AskToolbar
Folder Deleted : C:\Users\Administrator\AppData\Local\Chromatic Browser
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\Local\Chromatic Browser
Folder Deleted : C:\Users\Guest\AppData\Local\Chromatic Browser
Folder Deleted : C:\Users\HomeGroupUser$\AppData\Local\Chromatic Browser
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\Conduit
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\Local\Conduit
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\LocalLow\Conduit
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\P rofiles\5ga0udg6.default\ConduitCommon
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\ConduitEngine
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\LocalLow\ConduitEngine
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\freeonlineradioplayerrecorder
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\LocalLow\freeonlineradiop layerrecorder
Folder Deleted : C:\ProgramData\ICQ\ICQToolbar
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\ICQ6Toolbar
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\P rofiles\5ga0udg6.default\ICQToolbarData
Folder Deleted : C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Inbox Toolbar
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\Inbox Toolbar
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\LocalLow\Inbox Toolbar
Folder Deleted : C:\Windows\installer\{86d4b82a-abed-442a-be86-9635 7b70f4fe}
Folder Deleted : C:\ProgramData\NextCoup
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\NextCoup
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\LocalLow\PriceGong
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\Roaming\registry mechanic
Folder Deleted : C:\Users\Administrator\AppData\Local\torch
Folder Deleted : C:\Users\Frančík\AppData\Local\torch
Folder Deleted : C:\Users\Guest\AppData\Local\torch
Folder Deleted : C:\Users\HomeGroupUser$\AppData\Local\torch
Folder Deleted : C:\ProgramData\Trusted Publisher
Folder Deleted : C:\ProgramData\Webbing
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\Webbing
Folder Deleted : C:\ProgramData\ENjoyCCouppon
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\ENjoyCCouppon
Folder Deleted : C:\ProgramData\GoSave
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\GoSave
Folder Deleted : C:\ProgramData\YoutubeAdBlocke
Folder Deleted : C:\Program Files (x86)\YoutubeAdBlocke
....

To je šílená sbírka sviňsta. Zkus to spustit znovu, jestli se něco nevrátilo zpátky.

Je možné, že Gouglího server má problémy s aktualizacemi nebo instalacemi doplňků. Pokud se vyskytla chyba jenom dneska, tak bych zkusil počkat. Prošel jsi chrome://extensions/ - tam není po starém AdBlocku ani veta?
Zkontroluj si i soubor hosts, jestli tam není nějaký divný záznam.

V nastavení prohlížeče - Rozšířené volby - si dej obnovit aplikaci.
Adblock zkus tady: chrome.google.com

Projdi si taky toto: support.getadblock.com